Új hozzászólás Aktív témák

  • mikk2000

    őstag

    válasz littlelion21 #3005 üzenetére

    Szia!

    Először is ha van fenn ATI driver, akkor uninstalláld, vezérlőpult/programok elt/hoz/Ati
    Ezután érdemes lehet (újraindítás után és csökkentett módban) valamilyen kifejezetten vga driver eltávolító segédprogit is lefuttatni, a driver sweeper pl. ingyenes.

    Én úgy láttam egyben is ott szokott lenni, de ha csak külön van meg, akkor először felteszed a Display Drivert, utána újraindítod a gépet (ahogy ajánlja is). Az első indulás lassabban fog megtörténni mivel teszteket fog futtatni a driver, tehát ne idegeskedj.
    A CCC arra szolgál hogy grafikusan beállíthasd a különböző 3D paramétereket (AA/Aniso stb) ill hogy menedzseld a megjelenítőket (elsődleges/másodlagos/klón mód stb). Erre nagy szükség nincs, ha az adott játékban is be tudod állítani ezeket a jellemzőket, és nem variálsz megjelenítőkkel. Persze felteheted, de sokan nem szeretik mert lassan indul, s emiatt a rendszerindulás is lassabb, és néha nem indul, .Net kell neki, stb :) Én pl régóta mást használok 3D állítgatásra, egyszerűbb az AtiTool, komolyabb és konfortosabb az AtiTrayTools, és vannak mások is.
    A WDM driver szerintem akkor kell ha a kártyádnak van video bemenete.

Új hozzászólás Aktív témák