Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz rumkola #10303 üzenetére

    Honnan tudod, hogy az AMD nem vásárolt föl bagóért pár tonna nV részvényt? :F :DDD Talán 10.8-cal szerencséd lesz. ATI-n kilépős/fagyós/nemindulós játékokkal én is találkoztam párral. Rep. Com. ma sem megy, Dragon Age meg csak default grafikával volt hajlandó elindulni, ha átállítottam, és újra akartam játszani, már kilépett. Szerencsére elég gagyi volt ahhoz, hogy ne érdekeljen.

    Tetszik amúgy ez a "nem eredeti játék okozza a hibát" beszólogatás (kvázi gyanúsítás), ha valaki nem ismeri egy probléma okát (persze nem kizárt, csak ne jelentsük ki, amíg a meghajtót nem zártuk ki). Ismerőseimnél, és nálam több eredeti játék bugzott (havernál a játék bemutatóján megvásárolt Mass Effect-nek pont az a hibája volt, amelyet a tört verziónak róttak föl olyanok, akik sosem láttak eredetit), a nodvd-fixeket (amelyek a gépb.szogató gyári vírusokat deaktiválják, és hozzá nem nyúlnak a grafikához) feltelepítve meg nem (ami persze megint nem zárja ki, hogy adott esetben azok is lehetnek hibásak), így aztán kiderül, hogy az ember éppen alaptalanul szidta az amúgy elég sok mindenért szidható AMD-programozókat.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák