Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hey73

    tag

    válasz IIIZIII #2455 üzenetére

    Hát akkor elkeseritelek ;]

    PD és Cupido gem only marad, tehát a napi gyöngyökből valóban pörgethetsz :P

    AC-ra rendre csak én értékelem le ha van egy jó másod skillje ami kb csak a magas revitalize akkor egy brutális vaddisznó bossban ill. arenaban különben túl nagy a szerencsefaktor, hogy jól üssék, hogy tükrözni tudjon szerintem a 6000 shard érte magas talán feléért vagy tg-nél kicsit több a reális érte. Mert kb ennyit is tud a csapatért tenni. Nekem pl hbm-nél rendre röhögve megették

    Csináltam egy röpke számítást arra, hogy nekem mennyi kell a 16 szintekhez 1 tároló pont 16 ezenkivül még 5 épület 15 egy 14 a többi meg jól le van maradva így 3 építövel röpke 100 nap alatt meg is leszek vele mivel most gyöngy sincsen ezért nem is lesz 4. ill az már nem dob annyit rajtam, a tornyaim így is 2 db 10 3 db 9. Egy épület felrántása 0 ról 16 ra majdnem 22 nap tehát ha valaki most kezdi és tornyokat nem húzza és vesz egy 3. építőt akkor csak 17,5 nappal van lemaradva hozzám képest. Az a lényeg, hogy legyen cél az ember elött :DDD

Új hozzászólás Aktív témák