Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Ebben az esetben én a telefont előbb viszem magammal a táskámban mint a karomon nézném tegyük fel biciklizés közben, ami arra kiváló hogy adatot gyűjtsön, de ezt tudja a telefon is. Az zenehallgatás jóval jobban tudja egy telefon, ha pedig valóban realtime GPS-re lenne szükség, akkor inkább valóban egy Garmin, de nem óra, hanem biciklire szerelhető változat.
    A Túrázás az egyetlen aminél egy ilyen funkciót értelmesen lehet használni. Mindenhol máshol én nem tudtam használni.
    Nekem is van egy suunto spartan sport wrist hr baro-m, na de az van, hogy ez az óra amit tud nekem felesleges, akkor már az említett Omron sokkal jobb nekem, mert az legalább valóban pontos.
    Ehhez képest pedig még a Suunto sem olcsó ma már 100 000 Ft környékén elvihető, Egy Fenix szintű cél eszközt nem tudnék, a fentebb felvázolt okoknál fogva mire használni.

    Erősen hozzátéve, hogy ez én vagyok, biztosan van olyan ember akinek a sport az élete, és szüksége lehet ilyen komoly eszközre.

    Nekem a Casio igencsak megfelel.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák