Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz dionaea #68 üzenetére

    Nem tudom miért kellene a Casio-nak piacra dobnia egy ilyen igencsak gyenge napelemes funkcióval ellátott olcsósított fenix modellre hajazó elvileg ütés por vízálló órát. Én nem bízom ennyire a Garmin-ban, hogy tudni fogja, azt amit a Japán napelemes órák, akik legalább 30 éve csiszolják az olcsó technológiát a Garmin nem igazán tudott előjönni olyan órával ami addig bírja szuflával mint a Casio (Mondjuk 10 - 12 évig).

    Nekem nincs igényem erre. Sajnos egy olyan órát láttam ami megközelíti azt amit egy valódi pl vérnyomás mérő, ha pulzus mérésről van szó, az pedig nem kapható Magyarországon, de Európa szinten sem beszerezhető nagyon egyszerűen, az az Omron BP8000-M. Ha ilyen funkció kellene, akkor inkább hasonlót néznék.

    Az órába oltott GPS, az szerintem, csak valóban annak való, akinek ez valóban kell, de Magyarországon hol van olyan hely, ahol nem tudom a telefonomat feltölteni 2 naponta? Vagy nem tudom magammal vinni? Nem nagyon.

    A GPS-es órákra valójában csak tényleg annak van szüksége, akik sok új területet mennek, és nagyon pontos mérésekre van szükségük. De ez nem én vagyok.

    Ugyanakkor a Garminnál lényegesen olcsóbban hozzájuthat az ember egy Suunto-hoz, ami nekem sokkal szimpatikusabb márka. Ha ilyen jellegű órákról van szó. Hozzátéve ha valóban ilyen funkciókra van szükség, akkor még mindig Omron.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák