Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #5 üzenetére

    Jól érteni,hogy most akkor aki ezt megveszi,kap egy letölthető remastered MW-t? :Y
    Lehet így oldják meg,hogy idén jön egy remake...amit tavaly igértek is...de végülis most 2 modern rész után tippem szerint a játékosok fele-fele akarhatta a remake-et és az ugribugrit...

    A fránya 3 kaphatna egy remastered PC editiont,a s..em verném a földhöz,mert nagyon szerettem..BF szerű kasztok felosztott felszereléssel,WH,járművek(nem csak tank,hanem 3 vagy 4 személyes jeep,ahol az első utas géppuskázhatott,oldalkocsis motor,ahol az utas szintén tudott a kézifegyójával lövöldözni),én talán egy részt nem szerettem ennyire,mint azt.Pedif nem vagyok különösebb BF fan,ott is infantryztam.

    Én személy szerint nagyon örülnék,ha idén 2 részt kapnék,akár előrendelőként,nagyobb durranás,mint egy bónusz map vagy skin.FŐLEG ha a remake jól sikerült.Plusz nem is fullad ki fél év alatt az aktuális,mert kettő jön,akinek ez is,az is tetszik,ellesz.Nomeg biznisz,mert lehet 2 season passt vetetni :DDD Bár gáláns húzás lenne,ha az is csak egy kellene.

    Más játékoknál is voltak sikeresek az ilyen mellécsomagolom az előző rész GOTY bundlit,pl.a Killing Floor2-nél láttam ilyet,hogy megkaptam az elsőt fullosan,de mégjobb példa a Serious Sam,ahol viszont adták a z össszes régit ÉS a REMASTERED változataikat is! :C Nekem is így lett meg a full pakk,ráadásul mivel a simák már megvoltam,a Steamtól megkaptam a First és a Second Encountert giftként!

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #7 üzenetére

    Csak mondjuk PC-n mi lesz...és lesz-e teszt mindkettőből.

    Nekem is preorder lenne,ha mondjuk a 12k helyett lenne max 17 a 2 együtt,persze HA a remake is teljes értékű és támogatott lesz.
    Teljesen jó lenne,most is párhuzamban nyomom az MW3-at,az elővett WaW-al :DDD Csak sajnos azt már kimaxoltam újra,és mégiscsak másodszorra...de ha szigorúan veszem,beleöltem 2x annyi időt,mint ami a "ciklusa" lett volna,ez már valami.A többi rész nem járt mégegyszer a gépen...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wjbhbdux #9 üzenetére

    Nem azért,de szerintem konzolon se más a CoD.SŐT,ott kezdetektől hosting van tulajdonképp,mert amíg PC-s volt,ott akkoris lobbyrendszer volt,összejön egy csapat ember,majd a gép keresett egy üres szervert,NEM volt szerverkereső.A mikrotranzakció is hamarabb jött,csak ott pl,nem cod pointot lehetett venni,hanem ládákat eleve,és az AW-nál is sokkal hamarabb voltak a vehető ruhák,ha jól tudom,ott eleve többféle is.
    Nem baj ez,amíg nem KELL.Addig a jó,amíg a fegyók ingyen jönnek.Igaz kicsit gonoszság ez a mostani ládás rendszer,de a pénzesnek se garantálja,és ráadásul a fegyók se változtatnak kábé semmin a balanszban,olyanok.Az AW-ban meg ott volt a random fegyóvariáns drop,az jobb volt?Sok embernek a mai napig nincs Speakeasy,Goliath,Pwner...pedig esély egyforma és ingyé'

    Én mondjuk azt mondom,hogy külcsín essen csak így vagy úgy.A fegyókat meg kapja meg az is a többivel,akinek nincs SP-je.De megértem,motiválni akarnak.Már az is motiválás,hogy előrendelőként extrát kapsz.Ilyen világ.

    Kezdj el mondjuk Androidon játszani,majd meglátod,ott milyen vastag bőr van a pofákon,pénzben is hasonlókat kaszálnak,mint egy valódi gépes játékon,és ott 90%-ban KELL is perkálnod,akkoris ha csak simán haladni akarsz,nem még hogy top.Nomeg ottvannak mindkét platformon a fix előfizetős modellek...

    Csakhát PC-n már majdnem mindegy is.Ennyi játékosnak...ezeréve ismerem a kedvenc játékmódjaim majd' minden ellenfelét névről,olyan kevesen vagyunk.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz laceszgamer #24 üzenetére

    a 3-at kellett volna!PC-n nem volt,konzolokon pedig sikeres volt,igaz elég frissen jött,mert együtt jött át majdnem a cod2-vel úgy emlékszem,és azt sok áttérő jobban ismerte...kicsit odacsaptak volna a BF-nek is vele a járgányok és a kasztok miatt,közben mégis cod tudott maradni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz k-adi #40 üzenetére

    Mi lenne?Felrakod most is a z 5. WaW-t,és minden módban találsz embert.A többivel is játszanak.A nép oda megy,amit szeret.És még ott vannak a BF-esek,vagy Steamen akárcsak a lassan már megszámlálhatatlan ingyenes FPS játékosai,vagy a Csé-k.Most se csak egy játék van,csak játszani azzal játszanak,amit szeretnek.Piszoksok ember FPS-ezik PC-n még mindig,ha összeadod ezeket,mégha sok is az átfedés.De a CoD a hitvány minőségének(és kicsit az emberek leépülésének kombináció-igény terén) köszönheti a kongást,nem az emberhiánynak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #75 üzenetére

    Végülis trükkközni talán lehet,ha a keyshopokban adnak külön kulcsot....jó kérdés,hogy most akkor szét lesz-e választva,jaja.Mondjuk akkor már kis felárral az ember lehet ráugrik a season passosra.

    BÁR azt azért ne feledjük,hogy a remastered-re azt írták,hogy 10 map...egyáltalán nem biztos,hogy ez most azt jelenti,hogy ahhoz is csinálnak tartalmakat.
    Ennél a résznél vagyok a leginkább úgy,hogy szépen ki kell várni,amíg megjelenik,bár most még túl kevés az infó,és remélem még bétateszt is lesz,az lenne az igazi,ha mindkettőből,de tudom ébredj fel,bilibe lóg a kezed :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz k-adi #81 üzenetére

    Addig kiderül.De a PC ott halt meg codügyileg,ha azt mondják csak bundle és perkálj egy húszast... :W
    Nekem ez sem tűnik jó ötletnek.HACSAK nem idén a PC végleges kivégzése a cél.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz #45378816 #112 üzenetére

    Ezzel 1 a gond:vegyél nekem PS4-et...mikor a PC-mre se tudom áldozni a harmadárát sem,igaz akarni se nagyon akarom.Én is konzolról jöttem PC-re,de nem mert jobb,hanem ócska gépem volt,és annó beleuntam a második 100rongyos x360 elpusztulásába.
    Más kérdés,hogy 10 éve volt.Most nincs 150em szórakozni egyik platformon sem.És szidni szidhatom a PC-t,Te konzolos vagy....már.
    Én már talán sose költök mégegyszer ennyit gémre 37 évesen,családdal,heti pár órával....de ami van,és amik a tények,szapulhatom azért.Nem csak nyálcsorgás és hype egy fórum. :R

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Casanova* #120 üzenetére

    37.Te nyertél :-P

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Nincs mit ezen vitázni.Ki azt veszi,ki ezt.Mondjuk most fura lesz a scifi űrhajós cod az 1.ww-s BF-el...de hát már láttunk furcsaságokat.Én a magam réséről még mindig azt mondom,hogy remélem,a remake-hez hozzá tudok jutni a scifi nélkül,és megy mellé a BF-elégedett is leszek.
    Ezt a részt meg kenjék a hajukra.Leghamarabb a nyílt béta talán meggyőzhet,de az a BF-ből is biztos lesz...
    Ki fog deríteni mindent a két béta.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz laceszgamer #248 üzenetére

    Szerintem olymindegy.Én már lemondtam az egészet...annyira remake,hogy ténylegesen nem is kapni többet némi újratextúrázásnál.Nem lesz szeró.A grafot mindenki majd ugyanúgy lehúzza alapra.Akkor már inkább a 4,és ismerve a pazarló erőforráskezelést,a 4 jobban fut maxon,mint a remake min-en.Oda is van az élmény,stb.
    Nekem sokkal jobban tetszettek a ténylegesen áttervezett,a későbbi részekben megjelent remake mapok,mint pl.most a Pipeline,stb.A cod4 hibái se hiányoznak vissza,a GL,a tripla gránát,stb...CSAK itt nem lesz szeró,hogy az ember olyanra menjen,ahol tiltott,vagy Promod-ozzon,zombizzon vagy a millió+1 egyéb modot tolja,mint az origi 4-ben.Én elő is szedem leporolom,feldobom,hogy is áll,inkább azt.Mondjuk a BF1 helyett is jó alternatíva elővenni a cod5-öt :DDD Tankok,nagy map,szintén hasonló fegyverzet.Ez az év ilyen úgy látszik,csupa remake,még jó,hogy Overwatchot vettem.Jaa,az is remake,TF2 :DDD DE az legalább teli van újdonsággal,jó,van ranked és esport is lett.Pont ma p.csáztak el minket ESL-en a finnek :DDD Meglátszik,Blizzard termék,40 USD,vagyis olcsó,és semmi fizetős DLC,már jött új karakter és map is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz KaitouP #253 üzenetére

    Lehet,viszont így nincs sok értelme,mert ha nincs alapjaiban áttúrva a motor,akkor megkaphatták volna a cod4-esek egy fizetős DLC-ként,nem?A Crysis2-höz is jött HDpack,mod,stb...
    Így pont a lényeg veszik el,hogy ugyanazt kapjuk újra,miközben már ha jól emlékszem talán pont az MW3-hoz komplett 4 mapos valódi cod4 remake dlc volt....de akkor most mit akarnak ezzel?Szerintem nem fogja elvinni a hátán se az új rész,sem az,hogy szerver és modmentes lesz,egyszerűen ezek után nincs igazi reális indok,hogy valaki a remastert vegye elő a cod4 classic helyett...3napos csoda lesz.
    Az új rész meg egyszerűen katyvasza az utolsó 2-nek,és most már PC-n is konzol árazás.
    Kábé szépen el is tűnik a PC előnye méginkább,mert hasonló játékár,de egy jobb vidkari árából ott egy konzol és kész.Ja,eladható-becserélhető játékokkal...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz k-adi #256 üzenetére

    Jaja,kéne egy kis szünet,jól be is lettünk 1 éve etetve,hogy lesz,és jön a mod tools,jön a szerver...
    ÉN inkább teljesitettem volna ezt,és odaálltam volna egy nagyobb cod4 remake mellé.
    Erre nem lett mod tools,és jön egy marhadrága semmitmondó pakk,én legalábbis nem látok az idei részben semmi egetverőt,a cod4 remastered meg megintcsak max annyi embernek lehet meg,aki PC-n megveszi,plusz még akkor jön idén a megosztottság is,hogy melyiket is tolja ez a maroknyi PC-s.Én meg lennék lepődve,ha 1 hónap után nem vernék számban a cod4-esek a remastered-eseket...sőt,még jót is fog tenni a cod4-nek,mert mivel csak kis grafikai polir,semmiről nem marad le az ember,viszont sokan pont ezért kedvet kapnak cod4-ezni.És még ingyé' is van/ha még nem lenne meg,olcsón megvehetik.
    Én egyszerűen már nem szánok ennyi pénzt erre az egész hóbelebancra,inkább újitok kicsit esetleg a gépen.Még sose éreztem úgy,hogy mennyire nem fogom bánni,mindig megvettem legalább keyshopból olcsón az aktuális részt,hát most hamarabb lesz BF belőle.Vagy simán csak megvonom a vállam,és azt mondom,újnak elég az Overwatch,mellé cod 4-5 felrak,majdnem ugyanott vagyok :DDD És még szeró is lesz.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz laceszgamer #259 üzenetére

    Az ár maga engem se vágna földhöz,de az extra kiadás szükségessége és még akkoris a megosztottság az gond.És még nem is esett szó esetleges csalókról,futási gondokról,a 4-hez képesti gépigényről(megnéznék egy shotot 4 maxon vs. remake min-en vs. FPS),az új rész meg olyan előző 2 mix nekem,és mivel mindkettőbe beleuntam...
    Az meg tény,hogy a régi szerós részeket még mindig tolják legalább annyian,mint az aktuálisat.
    BF1 nem győzött meg a bétával,ez olyan semmilyen,a Titanfallból az 1 is gáz volt,és hiába vettem meg fullosban...
    Piszok kivárós ez így.Meglátom,mi jön,milyen lesz,stb,most az egyszer már észnél maradok.A pénznek is jobb helye lenne egy újabb vidkariban,mint a 6850...Egy dolog aggaszt igazán,az a játékosbázis és a remake megvalósítása...mert a random mapos lobbys rendszert már felejtem is el,kíváncsi vagyok,milyen módok lesznek és tolják-e,HÁNYAN.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz AAntii #261 üzenetére

    Engem nagyon nem...ha nem lesz szeró,akkor úgyis kaka lesz az egész,NEM fog majd lagkomppal hasonló élményt se adni,meg ugye eleve kiesik,hogy a klasszikban felmegy az ember pl.Promodra,és tolhat xvx meccseket is(meg se említem,hogy GL-el,tripla gránát perkkel,minden nemszeretemmel),ha úgy akarja.Tényleg nem tudom,mi lesz egy majdnem ugyanolyan cod4-ben a jó,maximum az újoncoknak,akiknek nincs meg,jósolok nagyobb jövőt,a többiek meg szépen leporolják a régit,még akár össze is ugorhatna megint egy PH-s brigád közösen szerót bérelni :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz laceszgamer #263 üzenetére

    A szerónak azért volt vitathatatlan több előnye...az első ugye,hogy nem volt lagkomp,kerestél kispingű szerókat,amiken az futott,amit szerettél,és mehetett is a kedvencekbe.Vagy béreltél,és Te alakítottad,mit,min,kivel,hogyan.
    A másik,hogy a szerós kör már akkor is elkezdődhetett,ha 3v3 volt például,de ki tudtad szűrőzni,van,e a kedvenc módodban vagy mapodon legalább egy épp kilevő szeró,ha fullos nem is.
    A harmadik,hogy a szerókhoz volt admin és minimum kick.Ez egyfelől biztosította a csalómentességet,másfelől legalább annyi megmaradt a modmentesség mellett(BO1,mert ugye a 4-hez még minden van,custom mapok,modok),hogy mégis lehetett szabályokat csinálni,csipa only,pisztoly vagy kés only,vagy volt pl.a crouch only,amit szerettem,hogy csak guggolva közlekedés,akármi.Ahol volt admin,be is tartatták,sok ilyenre jártam.

    Egyébként a többit meglátjuk.ÉN nem veszem meg a lentebbiek miatt 90%,ha igen,akkoris olcsóbban,keyshopból,rávárva,hogy hogy fut,van-e ember,csalnak-e.Ez már sok pénz azért.És idén a legkevesebb az új tartalom a legtöbb pénzért.
    Én tartom magam ahhoz,hogy annyian most is nyomják a classic cod4-et,mint amennyi az újon valaha is lesz.És az új a grafon kívül,amit úgyis letol mindenki a 3 napos csoda után,mindenben csak visszalépés lesz.
    Egyébként külön ígyis megvenném...mert amit IW-nek nevezve hozzánkvágnak,az nevetséges lesz.
    Ha meg mindenáron valami lövölde kell,megveszem a BF4-et,ami kimaradt,vagy kivárom a BF1-et,ami olcsósodik aránylag hamar,nem úgy,mint a retkes cod,hogy a tavalyi is horrorpénz az idei kapujában is,közben alig játszik.A single meg nem hat meg...maximum beugrok a virágboltba,vagy szépen majd megnézem a YT-n all cinematics-ban,a köztes lövölde úgyse nagy szám,lineáris csőgém az egész.A BO3-at se vittem végig...nem fogott meg.Megnéztem a mozikat,a zombisított is fent van,oszt' csá.2x 1estés film.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Kis alternatíva,hogy akinek kimaradt,az kipróbálhatja free a Team Fortress 2-t ugye/akinek megtetszett,annak ott van 40dodóért az Overwatch...énnekem bejött.Igazából egyszerűen már amúgysem játszok annyit,mint régen,nem mondom,hogy az OW nem más...de FPS,lövöldözés,jó netkód,jó kis körök,és van ranked is,pub is.Legalább olcsó volt,és nem lesz fizetős DLC,csak free.Mondhatni már közelebb vagyok a casualhoz,mint a rendes gémhez,arra pedig tökéletes,elszórakozni.Komolykodni meg még mindig ott van a cod4-5-BO1,sőt az újig még a BO3 is.Sajnos,ahogy öregszem,pont fordítva megy el a világban a PC játék is,szétfelé tartunk,mert egyre drágább arányaiban is a hardver,egyre drágábbak a játékok is,és egyre kevesebb az idő és a kitartás,hogy elérjek még xyz valamit egy gémben.Már nem tudok ilyen 4-6 órákat ülni semmi előtt.Tök mindegy,milyen király.ezt hozza a kor is,a körülmények is,és pofátlanság,hogy arányaiban sokkal több költség is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wjbhbdux #471 üzenetére

    Egyszerű...BF1 vagy ha új kell,szerintem még a Titanfall2 is jobban nyit és az is sci-fis...
    Én már csak nevetek,idén már nem gurult el a gyógyszerem,a lehető legköltséghatékonyabban szépen feltettem a cod5-öt(BF1 helyett,tank is vaaan...bár a BF1 tetszik,és jó is,azt videózgatom,kivárok),a remaster helyett pedig ott az alap 4,ami szerintem maxon van olyan,mint a remaster a kényszer minimumon,és ráadásul semmit nem tettek a 4-hez,csak kicsit szebben ugyanaz.
    Szóval le lehet állni sajnos a "szerről"...
    Még játékosszámra se kell különösebben panaszkodni a fentebbiekben,és mindkettő szerós.És mindenkinek meglevő méltatlanul elfelejtett ősök.Például a cod5-öt én hogy elővettem,újra kitoltam a 10 prestige-t,mert van benne annyi...a 4 pedig klasszik.Újnak meg szépen vettem annó egy Overwatch-ot,a Blizzard név garancia a csalásmentességre,az esportra,jönnek új mapok free,feleennyibe volt,és még előhozta a régen szeretett,majd eltrédesedett TF2 nosztalgiámat is.Azt játszogatom még,nem bántam meg,kisgépen is jó,fps is,tiszta is,szórakoztató is,sokan is vagyunk.
    Van egy olyan érzésem,hogy bőven elég lesz az idei "termést" letudni pár YT videóban,streamban és majd csak szépen megnézni az all cinematic-ét,még a virágboltba se térek be.
    És ha szépen beáraztam magamnak az ünnepeket,bulistól,stb,és még marad keret,majd szépen beújítok egy BF1-et az ünnepi szünetre,azt amúgyis 2 évre tervezték+ha nagyon nem akarok semmit költeni,akkor beérem egy 1 hónapos Origin Access-el,úgysincs meg a BF4 se,elvileg a Battlefront2 is bekerül az ünnepekre,és még a Hardline is ott van,és 4 júróért 1 hónap...Azért hatalmas ötlet ez a konkurenciánál annak,aki tényleg nem hárdkór.Mégha most az access nem is ad csak 10óra BF1-et,de a többi korlátlan,és decemberig végülis még bekerülhet az is,ha karácsonyra beraknák fullra a BF1-et,az kábé alá is vágna a cod karácsonyának...

    Sajnálom,aki kiadta a sok pénzt.Aki még nem vette meg,és nincs meg,annak inkább javaslok egy Accest,és egy cod4 újrafel-t,cod5 újrafel-t/beszerzést,tényleg kijön olcsón,éskésőbb még lehet úgy dönteni,hogy ez az izé tényleg jó/kivárható az első free weekend.Mert borítékolom,hogy ilyen játékosszámmal hamar lesz.Mint ahogy ha van eszük,a remasteredet is kidobják külön mondjuk 19.99ért,azt TALÁN lehet megvenném,ha rendbekapják,mert a 4-et tisztelem annyira.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz trufa12 #667 üzenetére

    A baj nem is azzal szokott lenni,hogy melyik rész milyen,hanem hogy az előző jól megürül minden évben,tök mindegy,milyen vacak multi jött megint idén.Egyébként ennyiből örülök,hogy nem vettem meg,mert a BO 3 DOM,és TDM szerintem nagyjából marad,úgyse volt más,a cod4-nek meg inkább reklámot csinál ez a minőségű remake,mint konkurenciát.A régi jóöreg szerós részek szerintem több játékost tudhatnak maguk mögött,mint a mostani két új :D Én legalábbis simán találok a cod4 alatt jópár HC DOM szerót is...még brutális 40 fős,stb.is van :DDD No ott tényleg elég minden spawnkor csak eldobni egy granyót és kész az 1 feletti K/D :DDD
    Persze ott van a jó kis 5.rész,ami szép,és BF1 pótlék,bár a magamfajta nemráérős kazuárnak ez utóbbit bőven elég lesz kezdésnek kipróbálni az Origin Access,4 júróért 10óra csak a BF1,mellé ott a korlátlan fullos BF4,Hardline 1 hónapig,a szerzett statok folytathatók/átvihetők a fullos gémbe..

    Egyébként én megnéztem az IW all cinematic-ot...hát ilyen véget...miért nem lehet heppiend,mindenki kampec,semmi kapcsolati szál,az egyszem robot kérdezi meg csak,mi az igaz barátság,ezzel letudva az érzelemfaktor.Tényleg mások szerint ekkora jó ez a sztori?Legalább lenna akkor már mélyebb,klisésebb,de kerek és szerteágazóbb,nekem irtó csalódás lett,teljesen örülök,hogy nem kellett még emellé játszva végigküzdeni is.Mert mint játék a single nudli,elavult,egy Painkiller szintjén mozog,de még a Hard reset,ami budget,az is jobban tetszett,kábé az ilyen bonyolult.Ja de az 3 júró volt,na AZT megvettem Redux felújított grafosban is,úgy is végigtoltam...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz k-adi #671 üzenetére

    1 hét és a tyúb világában kinek számít? [SPOILER]Mé' nincs spoiler gomb,tudom,valahogy ki lehet tenni[/SPOILER]
    Úgyis végigtolta/hozzám hasonlóan megnézte mindenki... :DDD Sajnos ez van,ez is a vélemény része.Gondolom rajtam kívül is még sokan nem szeretik a drámákat meg a sírós háborúsfilmeket,amik fejlövéssel érnek véget.Ez ilyen.Itt meg még bossharcra se futotta idén,még bosszúállásra se,leszámítva egy hulla székből lelökését.Gagyi lett,na.Nem?De szép,grandiózus gagyi.
    Egyébként hatalmas ötlet a cinematic a tyúbon...jópár régebbi játékot megnéztem így,normál esetben tényleg egy film kerekedik ki,én van,hogy 1 hétig nem játszok,akkor is 1-2 órát,teljesen jó megnézni egyben egy játék sztoriját.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Németh Péter #773 üzenetére

    Már megtették a CoD BF-esitését,úgy hivták,hogy cod3.Nézz róla videókat...nagy map,kasztok(saját arzenállal,pl.csak medic shotgun és füstgránát,csak assault raksivető,snipernek feltöltődő légicsapás,stb),medices élesztés,tankok és egyéb járművek...olyanok voltak a mapok,hogy versenyezni is jártunk fel pl.oldalkocsis motorral,mert lényegében mindenhol volt egy körpálya..."csak" nem jött ki PC-re,és rosszkor jött,mert ugye a nép még nem volt felkészülve.Irtó sokat toltuk...csak hát volt egy "klasszik" brigád,aki a cod2-be ugrott konzolon is,mert kábé egyszerre jött ki a cod 2-3 és az xbox360,aztán jött a cod4...és abban az időben még a PC számitott,nem lehetett volna akkor jól elsütni egy multiplatformos BF klónt.Főleg mivel a konkurencia(bad company) jött ugye,az nem volt PC-n...ezért lett olyan a MW1,amilyen,nem is lehetett más.Utána tettek egy közös próbát a cod5 world at war-al,ahol még megkapni a világháborút,a nagyobb mapokat,bizonyos mapokon a tankozást,és még volt benne medicelés,de perk formájában...kasztokra szedve a cod4 se volt már ugye.
    Itthon nem lett népszerű sajnos,mert túlságosan elhúzódott a "free" cod4 korszak,ezért meg a tört szerverek hiánya miatt perkálni is kellett,és modern sem volt.
    Tévedés azt hinni,hogy itthon a cod4 sikere az egyediségének és a hatalmas ötleteinek volt köszönhető,ez kábé érthető is hamar most felrakva,belenézve.Hanem a bagóért bérelhető szeróknak és a kvázi ingyenességének.Eszembe jut,hogy klánosdi...a brigád felének legalább nem volt meg fizetősben... :DDD Nem tudtál mit tenni.Örültünk,hogy van normális csapat...maximum vagy nem kerestünk csak funwart,vagy jöttek az origisek csak.
    Egyébként van még egy méltatlanul nem emlegetett,először a f.e.a.r.1 részében multiként jövő játék,ami annó aratott...a Fear Combat lett,és ingyenes...a mai napig! él szintén...de az más sztori...
    Aztán a cod5-öt anyagi! okokra hivakozva a 15 fős klánból hárman! vettük meg. :W
    Sajnos elég erős volt a cod2 is sajnos hasonlóan a tört szerók/végülis ha megvetted is 1999 miatt,és szintén WW téma miatt.
    Aztán ugye már a "mai" játékok jöttek sorban,a BO1 után bukott szervertámogatással,bár már a cod5 idejében is többszörösére nőtt a szerverbérlet ára...és megszűntek az itthoni szerverhostok is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz laceszgamer #908 üzenetére

    Nekem se volt gondom,sőt egy ötösért én is bezsákolom már pénteken...A cod5 óta így veszem a részeket féláron jellemzően.Sajnos a BF1-ből még van 6 órám,de egyszerűen kevés a gép,nem esik az ára,és még mindig jobban bejön WW-nek a cod5,a TF2 nem fogott meg,az R6 siege túl taktika,az Overwatch már régi,unom...
    Szerintem ezzel lepem meg magam+valami openworld zombimókával az ünnepekre.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wwenigma #928 üzenetére

    Én be is zsákoltam egy Legacy-t,igaz máshonnan,34$-ért https://www.hrkgame.com/games/product/call-of-duty-infinite-warfare-digital-legacy-edition/,és mellé még kaptam ajándékba egy 10€-s gémet is :DDD Ami szintén kívánságlistás volt amúgyis a Steamen... :C

    Akik játszanak a 2 cuccossal,vegyenek már fel,hajnali 1-re töltődtek le,de 1órakor már nem jött össze negyedóra alatt az IW-ben egy épkézláb csapat DM-ben se...
    Remélem hogy olcsósodik a cucc,lesznek,akik megveszik,15$/darab áron azért már csak a single-ik miatt sem olyan rossz bolt...
    Mondom ezt én,aki már eltökélte,hogy idén cod semmi.Na de ennyiért...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Ja...hogy reggeli első körben 3 csaló az enemyben...ééértem... :W Na ennél pofátlanabb aimbotot még nem láttam codban,csak amikor a csávó állt,és instant csak forgolódott.
    Nem tudom,miért van olyan érzésem,hogy olyan fos lett az egész,hogy sokan kínjukban nyúlnak ehhez...
    Áll a csávó,fedezék semmi,négyen! lőjük,erre szépen nyugisan leszed mind a négyünket,hopp ide,hopp oda,recoil semmi,sebzést mintha nem is kapna a killcamon,csak csattogják körbe a golyók. :Y
    Na gyorsan legyen PH-s lobbi,mert ez így nemszeretősdi lesz.A remastered is ilyen?Sajna most fél órám volt csak baromkodni,névnap... :DDD
    Viszont jobban fut,mint a BO3,az én ősi roncsomon is,ez kellemes csalódás.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mcwolf79 #933 üzenetére

    Azért próbálkozni kell.Nem nagyon van más,ott van még a Titanfall 2 és kifújt.A BF1-et igazából most a 10 órás Access teszt alatt meguntam,ahhoz tényleg kevés is a gépem.De inkább kijött,hogy az komótos,lassú...nomeg sok videót néztem.Felmentem,már ismertem a mapokat,csinálgattam,amit videón láttam,volt is sikerélmény...de ott tipikusan elmaradt,hogy majd más lesz tolni,mint nézni,nem jött az "élmény".Itt azért más.Első blikkre azt mondom,nem lenne ez rossz,talán abba tudok belekötni,hogy a fegyverhangok egy vicc,semmi köze a puskadörrenéshez,inkább idegesítő a BF1 után.
    Majd rápróbálok valami shotira,és remélem HC-re is lesz ember.
    Végülis az árát nem sajnálom...annó sokkal nagyobb pénzkidobás volt a fullos Titanfallt megvenni(smart aimbot pistol,kamu szerverek botokkal,2-3 valódi pléjerrel...mekkora kozmetikázás volt ez...),de mostanára a BF1-re is szívnám a fogam,ha perkálni kellett volna 15öt.Tavaszig elleszek ezzel is,majd addigra talán lesz jobb gépem.Ott úgyis 2 év a periódus,az Access-re meg amúgyis kapom a fullos BF4-et és Hardline-t is,vacak 4€-ért,azok is kimaradtak.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mcwolf79 #933 üzenetére

    Remastered miatt ne csábulj el.Hitvány hulladék.Most próbáltam ki,eredmény 31fps,még szarabb sokkal,mint az IW,de 5-re zuhan,ha forgolódsz,és ellenfélnél 39:2 top,második 34-1.Ja,nem kempeltek,szépen körbejárkáltak,az egyik sniper,a másik AK-val osztott kivédhetetlent,jelenség szokásos,unjuk a banánt,3an várjuk,fal mögül kisétál,puff-puff-puff.De nem ám,hogy valami fedezék.És ezt zsinórban,golyózáporban.Épp nem nyertünk,dom kör,de nálunk az elsőnek sem volt meg a 0.5...szét van csalva a picsába az egész.És ekkora hulladék portot...a grafot levéve sem jobb,milliószor jobban fest a sima MW1 felhűzva maxra,és az tökéletesen fut.És SZERVEREK...Amin nevetek,hogy az én ócska 775-ös xeon gépemmel ÉLVEZHETŐEN lehet BF1-ezni...de ez diavetítés.Állva,kempelve nézelődve jó.Már ott nem vártam semmit,hogy shader preload,lehet ki kellett volna várni,nekem most erre nem volt időm,5 perc alatt 14%,mi a halál ez???Rossz gagyi konzolszökevény.
    Én ennek most nyomok is egy delt,ami 5fps-ekre zuhan,azon nem lehet segíteni peccsel.
    Nem dőlök a kardomba,a Killing Floor 2-t megvettem harmadáron,2 kört mentem vele eddig úgyis,szép,jó,tetszik is,FPS is,ez helyett meg megy vissza a jó öreg origi cod4.IW-t nem adom fel,az jól fut,csak találni lobbit,ahol nem csalnak.Mondanám,hogy ÉN vagyok a béna,de globál 20-as KD-s csávókák azért nem nőnek többedmagukkal a lobbikban,engem lőjön le ok,na de mindenkit...cseten megy is az anyázás rendesen.
    Klasszik cod4-re is jöhetnek jelentkezők ;-)
    Kemény 8 giga,mire egy cigit elszívtam,lejött..van ám még élet,rendszeresen HC DOM-ozom,csalás is annyi van,hogy vannak akár 64!-es high XP-s szerók...mondjuk az nem kicsit durva dara,de fun!Seperc alatt fel lehet rántani egy fullos profilt,aki Remastered-en törpölt,HACSAK nincs erőgépe és Xanaxa,inkább vagy a Remastered mellé azt is újítsa be,ha kimaradt.Ja,van csalásvédelem custom...még a mai napig is bábáskodnak a gém felett.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #937 üzenetére

    Énnekem bejön a pörgés,beleszoktam...AW-n nevelkedtem,és jól is ment,klánoztunk,KOMOLY klánban.a BO3 inkább azért nem annyira,mert az vackabbul futott,sokszor volt FPS lagom.De mondom az IW jobban megy most,mint az.Kizárólag az tolta a morcit,hogy szétaimozták a fejem.
    De látok benne fantáziát.
    Talán a legjobb kombó,amit tudok javasolni unatkozóknak évvégére,hogy sima IW,mellé felrak a sima cod4/beújít,ha nincs meg/nem origi volt,a BF1 helyett pedig remek nosztalgia,és szintén nagy játékosbázisú cod5...ez szintén kijön olcsón,szerós,modos,stb.Ja és van tank :DDD Na az volt,amit még x év után újra felrakva 1 hét alatt kimaxoltam,mert úgy bejött,meghozta a hangulatot annó a bf1 béta.
    De a Remastered-en tényleg sírni tudnék... :O Annyira hitvány port.És még csak nem is szép,nekem sokkal jobban tetszik a maxolt sima,plusz az elfut egy kávéfőzőn is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #939 üzenetére

    Látod-látod elkapkodtad...akkor meg se lepődök,hogy énnekem meg a 30ról esik diavetaítésre.
    Mondom,tedd fel/vedd meg a régit...maxon szép is,jó is,mapok ugyanazok,játékos több van,lesz karácsonyi feeling,és jól érzed magad.Mintha itt eggyel esetleg lentebb kattintanál részletességen.
    10 dolcsi ha nem lenne meg... [link]

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #941 üzenetére

    Áhh,mentem egy MW kört,ég és föld...fullra kitolva 91fps fix,teli van emberekkel,a szerverkereső mutat több,mint 3400 szerót,nyomtam is egy HC TDM-et gyorsba' egy magyar! szerón... :C
    Egyébként nekem is megvan mind,season pass-okkal annyira nem vagyok felpakolva már az újakhoz,mert nem volt értelme...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz mcwolf79 #943 üzenetére

    Klasszik...a remastered egyszerűen játszhatatlan a gépemen...nem is morgok rajta,felraktam a régi jó öreget,atomstabil,fullra pakoltam árnyékkal,4xAA,pöpec.És szép a maga módján,a Remastered-et is butítaná úgyis mindenki.Bár ott jelenleg olyan gond nincs,mert bármiféle beállításon csak akadozik az egész.Na jó,egyhelyben állva 30fps. :DDD Mekkora gané port...

    Itt jön ki,hogy a konzolok osztott memóriakezelését lehetetlen érdemben megvalósítani PC-n.Még ilyen shader preloadokkal+ x gigányi rammal,videorammal is.A PC egyszerűen képtelen párhuzamosan kezelni az egészet.A konzol lényegében úgy működik,hogy a megosztott memóriában van minden,és a proci is,és a GPU is eléri ugyanúgy.PC-n csak a proci dolgozhat közvetlen a ramban,a GPU-nak a procin át kell hozzáférnie a dolgokhoz.Mondjuk ezért is lehet a konzol hardvere gyengécske,hiszen a rá írt játék ebben csal.Majdhogynem konzol emulátor fut csak PC-n,de az eladások mellett nem is portolnak lényegében.
    Meg is látszik,hogy egy valódi PC-re írt játék itt jó,és konzolon küszködik.Lásd BF.Az szarabb odaát,ahogy a hardverarány miatt illik is.Bár visszafelé azért jól portolnak,hisz abban van a lóvé.Jó kis önerősítő dolog,mint jó példa a cod is,amit egyre szarabbul csináltak meg,egyre kevesebb fogyott,így aztán mégkevésbé nem foglalkoztak vele.Jó,mostanára mint játék is én nem mondom,hogy rossz,meg az alapelv se,de egy 10 éves szétrágott csont.
    A feladatát mondjuk ellátná,laza akár 10-15 perces lövölde.Ellenében egy BF-es,minden izéléssel együtt háromnegyedórás körrel.Igaz a BF1-ben irtó jól fogták most meg a dolgot a dominationnal!

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #944 üzenetére

    Hááát...no énnekem a Ghosts volt a legkevésbé szimpi,a kevés kihívás,a kevés arzenál miatt,nomeg az a hülye dög a multiba...
    Viszont jó mapok voltak,és jó ötletek,lásd pl.a support killstreakek a nemtúlpróknak.
    Még mindig nevetek azon,hogy még azt se oldották meg,hogy a simán pisztollyal nem sokat zavaró pajzsos ipse hardcoreon 10+ killt csinált akár minden körben nekem :DDD Mert ott ugye 1hites volt a pisztoly.
    Hányszor vittem el vele a körvégi killcamet is...dominationban pedig a végén fordítani lehetett vele,mert foglalt is még emellé.
    Végül alig játszottam a gémmel,unalmasak lettek a pályák,egyszerűen az a gém volt a cod-ok Battlefrontja...szép,jó,de megunható,kihívásmentes,mert hamar meglett minden,és alig lehetett valamit variálni,egysíkú,kevés fegyverarzenál.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Németh Péter #947 üzenetére

    Énnekem elég volt a BF1ből a béta+ van Accessem,de még 6 óra bentmaradt...
    Dominationozni jó volt :-) De el kell fogadnom,jövőre új gép kell+bugos az egész,az is szidja,akinek 300k gépe van.Se 300k-m nincs,se kedvem szopni,azt úgyis 2 évre csinálták,jövőre nem jön új,hanem elvileg Battlefront 2,ahogy tudom,én ráérek...a BF4 fullosom is érintetlen még,ott a Hardline fullos is access-el,nevetséges 4€ havonta+van jópár más játék is benne.Örülök,hogy nem vettem meg őket,jön a Battlefront is elvileg bele,hát így elég gazdaságos az a vonal.Nomeg nem tudni,mi lesz a BF1-gyel,hisz gondolom nem véglegesnek szánták a 10órát se az Access-ben,idővel bekerül rendesen.Talán addigra gépem is lesz,még jó,aug.végén nyaralok,az is kisköltségvetésű mindig,vidék,itthon,lemennek ezek a nyamvadt ünnepek,lehet spórolni gépre.
    Konzolon gondolkodtam....de rájöttem,hogy a géphasználatom túl kevés része a gémelés...ígyis-úgyis csereérett a s775 Xeon+6850,DDR2...ezt nem úsznám meg.De mostanra a telócsere érett inkább meg(3 éves volt...)
    Ígyis örülhetek,hogy végülis a játékfüggő korszakomat kihúztam elég olcsón...
    És úgyis belassítás lesz,mert az új konzolok se tudnak valami sokat,el van szaladva a PC.
    Ígyis szégyen,hogy csak mondhatni direkt portolási hibákkal tudnak már megint csak operálni,másra nem tudom fogni,hogy szopunk.Mivel még az én öreg gépem is képes futtatni ezeket a vackokat bizonyos helyzetben...
    Szóval ha kivárom a jövő évet,megint egy újabb generációt PC-n,röhögni fogok,hogy olcsóbban kijön,mint egy konzol a platformváltás,ígyis jó,olcsó procik vannak,az ilyen GTX460-ak is jól sikerültek,lassan megint odajutok,mint a mostani konfigommal,hogy nem kell übercucc,és tartós.A VR felé meg hadd menjenek,a 4K is mehet,legalább letolják a mezei full HD-n maradók költségeit.A VR ráadásul hoz mégegy dolgot...ott nem lesz megengedhető az akadozás,fps esegetés...kőkemény fejfájás,stb lesz...össze kell kapni magukat a fejlesztőknek.
    Mivel engem ez utóbbiak nem mozgatnak,pedig próbáltam...a telón se veszem észre,hogy hűdekaptam valami nagyot azzal,hogy annyi pixel van,mint a monitoron :DDD Abból is beértem jólösszerakott kínajival időtálló hardverrel,felesleges csicsa nélkül,jól tettem,hogy a régivel kivártam.
    Végülis igaz mindenre,autóra,telóra,gépre,hogy az ember ÉSSZERŰ igénye azért adott szint,aminél csak jól jár,ha az igény kevésbé nő,mint a csúcs tudásszint,mert idővel haladva egyre olcsóbban tudja az igényét kielégíteni.
    Ow...hát az is megunható.Én sokat toltam,tudom,sokáig ottlesz...most szünetelés van 1 hónapja.De legalább kávéfőzpn is megy,és ingyen jön minden plusz,ráadásul nem kell félni,hogy holnap bejelentik a következőt és kiürül,csak Blizz termék.
    Csakhát...kicsit gyerekes.Egy tiszteletkör futandó előtte az ingyenes Team Fortress 2-vel mindenképp,nemigen van "hátha",ha az nemgyerebe.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Esetleg a Doomra érdemes odafigyelni.Használható multi,remek single,mapeditor,és már olcsó,és még itt sincs a karácsonyi sale.Elvileg a multija is él,casual lövöldére elmegy.Jaés van demó.A mai világban nagy szó...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz GAbre #950 üzenetére

    Régen volt a jó...sima reflect.Amennyit csapattársba toltál,akkorát kaptál Te.Az meg ment tovább észre se véve.
    Ügyes volt,mert voltak helyzetek,hogy öngyilokért is megérte pl.egy szobába gránátot dobni 2-3 killért/mondjuk dom-ban a pontfoglalást megakadályozni.
    De az új rendszer,hogy a 3. TK-ért kick jár,ezt piszok könnyű elérni.Beleszámít a killstreak is.A Te esetedben a gond ott van,hogy a felvett gránát a Te tulajdonod kezdi el képezni,ergo,ha épp spawnoltok,és ilyet csinálsz,akkor mintha Te dobtad volna.Mivel meghaltál,közéjük ejtetted... :W
    A dolog másik hátránya,hogy sajna lehetőséget ad egy jobb pozíció,akármi megszerzéséhez is,mindigis imádtam korábban,hogy várod a supply drop-ot,és ha valami jobbat kaptál,simán lelőttek érte a csapattársak.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz GAbre #952 üzenetére

    Itt az lehet a más,hogy felvetted,és a robbanás előtt mástól haltál meg.
    És spawnolhatott társad oda.Más reális magyarázatom nincs,1 TK-ért tényleg nem jár kick.
    Sajna egyébként pont ezzel is élnek vissza páran,mikor lelőnek méregből vagy valami holmiért.
    BÁR ennél a gémnél már ott se lepődnék meg,ha ebben is lenne bug.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz FullGas #1003 üzenetére

    Én itt vettem,még 1 ajándék 10€-s játékot is kaptam mellé: https://www.hrkgame.com/games/product/call-of-duty-infinite-warfare-digital-legacy-edition/ 34$-t ér...így végülis csak maradt ez a BF1 ellenében,ott az Access-es 10 órám se töltöttem ki...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz laceszgamer #1007 üzenetére

    Megvenni nem igazán érdemes a single miatt...többet ér megnézni a youtube-on cinematicban,abban 1 filmként ottvan minden,multira meg akinek ez kell,ez van.Az a része nem olyan vészes.Bár a remasteredet elqrták,mert alig jobb,mint az origi,de azt többen tolják,szerveres,kiforrott és töredék gépigény.
    HC-n végülis az IW se rossz,de tapasztalat alapján tiszta cső mapok nagyobb terekkel,még átgránátozni se lehet,én még mindig az ugrabugra mellé a BO3-at javaslom,többen is tolják,ott nyíltabb is a tér,nagyobb is.

    David,amit egyszer beregisztrálsz,az az accon marad...eladni max azzal együtt lehet.Elvileg ez itt tilos amúgy(nem a PH,a Steam tiltja az acceladást)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz lofagi #1030 üzenetére

    Szerintem te már látod a hangokat,és beépített WH lenne ;-)
    Kérdés:jött most valami patch az IW-hez?Valami 500mega körülit szedett,de a hírekben nem találtam semmit...
    Egyébként reménykedtem,hogy legalább a remasered kap valami javítást...teljesen jól ellennékHC-n,még ember is akad,tudom nincs szuper gépem,de akkoris nevetséges,hogy 5fps-el indul a kör,aztán 1 percig 15 körül,utána vígan megy 30-40 felett is,és nem akad.Nem tudom,mit lehetne kezdeni vele,miért van ez.Tudom jobbára mindegyiknél volt ez régebbi konfigon,de nem ennyire...és az IW érdekes módon szarabbul,de stabilan megy.Csak épp jobban bejönne a remastered... :W

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomic #1042 üzenetére

    Az dupla ár... http://hu.gamesdeal.com/call-of-duty-13-infinite-warfare-legacy-edition-pc.html
    Elvileg tudtommal külön nem megvehető...pedig igérték ha jól rémlik az ünnepekre.Én ennyiért bezsákoltam inkább úgy,jól is tettem,mert hiába fut jobban az IW,abszolút nemgyerebe.A Remastered-et ma is toltam...akad,vacak az elején,de ósdi gépem van,aztán meg 60fps-el lebutítva.Tényleg több bután is,mint a sima cod4,nomeg behozták a ládakapós rendszert,pár újítás akad.Tetszik.Csak a HC túl HC,a sima meg túl sok golyó,de tökugyanaz van az IW-el is,1 golyó/1 tár,a kettő között nincs semmi :W
    Jó,cserébe HC-n mindennel el lehet lenni,mert a kispisztoly is egy golyó/kill testre is.

    Én most úgy vagyok vele,hogy jó bolt,dupla gém 30dolcsiért...főleg akiknek korábbiak maradtak ki.BÁR akinek még kimaradt,még mindig a sima cod4+5 kombót javaslom pótlásra...hacsak nem kell a falonfutás,duplaugrás meg a rémidegesítő lézerpistoly puttyogás.Nomeg egy rohadt csőgém az IW.Semmi szabad tér,terecskék,amiket tökre zárt folyosók kötnek össze.Pont ennek ellentéte a cod4,ahol át lehet gránátozni 2 utcával arrébb :DDD Nomeg a régi jó öreg GL és claymore.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomic #1049 üzenetére

    Hagyhatod...ennyiből ha most kell,jó tanulópénz,mert kidobtatok 15€-t,ha megveszitek a másikat is,mert nem fog adni az IW-ből mégegy példányt...
    A Remastered egyébként utána letölthető külön az SP,külön a multiplayer,így lehet helyet spórolni vele.Igaz ígyis van vagy 30 giga.Népesség nem sok van,de nekem elég annyi,hogy még 3-kor is össze tudott kaparni HC-n SD-t.Csak a nyamvadt köreleji lagolást patchelnék ki.Nomeg hogy 1 gigás videokarin folyamatosan töltöget,kis szűk téren 70+fps,kimegyek valahová,ahol nagyobb tér van,akkor 2-3mp akadozás pár FPS-en,aztán megint megy 50 körül,még BOG-on is,ami teljesen nyitott.Csakhát pont az lenne,hogy haladna az ember,egy ajtón se lehet kimenni akadás nélkül.Ez van,sajna kell már a jobb a 6850 helyett,a videoram miatt.A procival el is vagyok,a kis 771-es Xeon szépen megy 3.8 gigán,az tenné a dolgát.Bár annál is kijön,hogy a gém még azt is meghálálta,hogy 3.6ról feljebb tettem ennyit,jól láthatóan csökkent az akadások ideje.Nagyon gyenge port,mégha a gépről tudom is,hogy gyenge.Bár annak tükrében,hogy az Advanced Warfare 2 éve köreleji kis laggal,de fix 91fps-en futott... :(((
    Elbaromkodni el lehet végülis a Remastereddel is.Azért szórakoztató és tényleg sokkal "korszerűbb",részletesebb.A pörgés maradt...talán nekem érzetre az van,hogy a recoil sokkal kisebb.Tudok kompenzálni HC-n,mert elég odadurrantani reflexből,ha 10fps-re esek,akkoris lelövöm az ellent.Fegyverhangok is jobban tetszenek.
    Viszont még sajna erre a kevés emberre is jut jópár csaló :W

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomic #1051 üzenetére

    Passz.Lehet az oldal vacakolt.Nem tudom,van-e ott support,írj nekik,töltsd fel a paypal bizonylatot.
    Én a HRK Games-nél vettem,ott semmi gond nem volt

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #1053 üzenetére

    Az 1 giga tuti kevés,azt tudom...már az AW-t se lehetett úgy butítani,hogy beleférjek,itt se elég a minimum se.Ráadásul már jó ideje nem is támogatott driverügyileg.A proci se nagy de ha képes a gém kezdés után 60-70fps-ekkel negyegetni,az se lenne vész...
    Kár,hogy pont ez lett a gyengébb port.A csalásokra meg nem mondok semmit...3000emberből is képes ennyi férget kitermelni a játék.Még szerencse,hogy működik az,hogy legalább az a párszáz HC rajongó ismeri látásból egymást,és a teamkill itt se nem reflected,se nem kivágós.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ProEvoFan #1055 üzenetére

    Sajnos még mindig az van,hogy az IW gyengesége vitte le a Remasteredet elsősorban,ennyi pénzt,amennyi hivatalosan lenne,ki ad ki érte?Ígyse mindegy,hogy kulcsboltba is egy tizessel kell elballagni a 2 hulladék portért!
    Pedig meg lett igérve,hogy a Remastered lesz külön az ünnepekre,OK,kapott is 10 plusz pályát,de patchet nem,és alig tolják,de ígyis szégyen az IW irányába,hogy ennyien is vannak...
    Konzol meg OK,de kinek van rá ilyenkor pénze...arról nem is beszélve,hogy mint játék siralmas a cod.Konzolra ráadásul nincs kulcsbolt.Szegény ember vízzel főz,tunningol egy kicsit+kiszorít fogcsikorgatva egy tizest erre,mert nem tehet mást.Én is konzolról jöttem,csak még 360-ról,akkor kellett is egy jobb asztali gép,és 2 gépem ment tönkre.Sajnos idáig jutottunk,hogy sokunknak sok pénz bármit fejleszteni évek óta.Kevesebb az idő,vackabb minden játék,kevesebbet ér a pénz...ez van.Én is dolgoznék 200ért havonta,kevésbé is sírnék,de vidéken nincs ugrálás,családdal,idős szülőkkel...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #1056 üzenetére

    Egyszerűen más a konzol felépítése.Ott közös memóriát használ a GPU és a proci,ami a RAM-ban ottvan,ahhoz minden hozzáfér direktben,nem mint PC-n,hogy a procin keresztül eszik a GPU.Lényegében a konzol nyers formában bevágja a pályát a memóriába,és onnan dolgozza fel a dolgot,azért folyamatos,mert a direkt memóriaelérés miatt nem venni észre a töltögetést.PC-n ezért tolják fel a videoramot,mert egyszerűen nincs más út,hogy a videomemóriában elférjen minden,mert nem lehet a RAM-ból töltögetni,stb olyan sebességgel.Már szinte nem is portolnak csak annyit,hogy shader preload,és adjad neki,ezért az akadozás.És ez nem lesz már soha igazán jobb,hiába jelentene félig gyógyírt egy ilyen szinte fizikamentes játéknál,mint a cod,hogy akkor legyen videomemóriában minden,kevés a nagy kártya az usereknél,és még nem tanulták meg használni.Ezértis felemások a portok,mert csak részben lehet erre a trükkre alapozni.
    Először talán pont a RAGE volt ez,ahol kijött,a megatextúrával,ami PC-n lényegében működésképtelen volt egy fél évig,akkor nem is voltak még több memóriás videokarik,ugye.De ígyis eltelt egy év,mire élvezhetően,elforduláskor textúratöltés nélkül lehessen játszani.
    Egyébként off,de akinek kimaradt,még mindig remek választás a RAGE,főleg akinek bejön a Borderlands.FPS is,kaland is,küldetések,kicsi fejlesztgetés,nyílt világ,és MOSTMÁR nagyon szép.
    Annó ha ment volna,nagyon ütött volna a coop-ja...tetszett,hogy különféle feladatokat lehetett együtt csinálni,például börtönből kiszabadítás,stb.1-1 rövidebb feladat,random dolgokkal,nem az alapjáték ment közösen.És tartalmas.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #1059 üzenetére

    Tegyük hozzá,hogy nem ugyanazok csinálták...van egy alap motor,amit megkapnak,de ha emlékem nem csal,mostmár 3 külömböző brigád tesz le az asztalra 3 évenként 1-1 gémet belőle.Ergo hiába ugyanaz az alap,ki mit hoz ki belőle(és sajna alap is,hogy az adott stúdió belepiszkálását leszámítva az alap is 3 évig ugyanaz),és úgy általában melyik stúdiónak milyenek az alapszokásai.Nem véletlen,hogy idén egy újabb motoros Ghosts jött sci-fi skinnel...meg is látszik,mert a Ghosts is mérsékelten volt sikeres.Nomeg most szingliben nem kutya van,hanem robot :DDD Jaés persze a sztori egy kalap...
    Ha jól tudom,a BO3-at meg azok csinálták,akik az 1-et...onnan a mod tools és a modok alatti szervertámogatás.
    Sajna még ez is variál,hogy melyik évben ki jön,témától függetlenül meg lehet jósolni az aktuális játék alapkoncepcióját.
    AMI nem is lenne rossz idén se,ha működne rendesen ez a rohadt gém.A cod4 idejében népjáték volt,mostmár eleve kevesen engedhetik meg maguknak ehhez! a TŰRHETŐ PC-s hardvert.Olyan jókat játszok a régebbi,akár csak 1-2 éves címekkel is 6 éves géppel...
    Egyébként mint szoktam említeni,a cod4-5 még él és virágzik...cod4ben is még HC-ben is van MAGYAR szeró is...a frusztráció elkerülése végett érdemes néha 1-1 kört letolni régiekkel is.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Tomko78 #1061 üzenetére

    Én a kutyára nagyon haragudtam+a szinte semmi kihívásra és kevés cuccra...
    Viszont tényleg nem volt amúgy rossz,tetszett,hogy volt support killstreak lista.Az még hozott érdekességeket a játékmenetbe is,pl.AI-vezérelte pajzsos ipse,egész jó hatásfokkal(cod-hoz képest,mert jobban értékelte a helyzetet,mint a single-ben az AI katonák),csak sajna nekem az lett a vége,hogy beleuntam és kevesen is voltunk.
    A kutyásdi nagyon elrontotta a játékot szerintem...az 1 harapással ölés,a HC-ben is egész tár kellet a kinyírásához-dolog...lehetett vona jó,ha a kutya csak jelez,és nem megölhanem pl.csak picit sebez,morogva jelez,és addig nem enged mozogni.
    Túl sokan kempeltek kutyával...eleve kellett hozzá asszem' 5 kill...aztán meg még a kutya őrize is a nyomit a kemphelyén...és halál után is ugye megmaradt.
    Kimaxoltam a cuccokat,ment a süllyesztőbe.Talán akkor jött ki a BF3 is,nem emlékszem,arra az évre hamar el is pártoltam a codtól így.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomic #1063 üzenetére

    Szerintem befagytál.Elsőre én is így jártam,hogy elmentem a dolgomra,2 órára úgyhagytam,visszajövök 84%,semmi prociterhelés,stb.Rányomtam a cancel-re,majd restart,és újra megcsináltattam,akkor 15-20perc alatt végzett.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz tomic #1067 üzenetére

    A grafikai beállításokban át lehet tenni windowed-ről fullscreen-re,nekem is úgy indult elsőre.
    Egyébként ha amúgy bírja a géped,el lehet lenni,nem rossz,adj neki időt...Nosztalgikus,még levéve is szebb(bár indokolatlan a gépigény),és végülis ott vannak a ládák,skinek,a különféle hátterek,logók...jó a challenge-eket is újracsinálni,stb.
    Nekem fent van a sima 4 is,de végülis csak ezt nyüstöltem,mióta megvan,mazochista vagyok :DDD
    Annyi,hogy lehetnénk többen+oldják meg a kör eleji akadást,ki is leszek békülve vele.Sajna az IW tényleg egy felejthető dolog lett nekem.Pedig tudok jól falon mozogni,stb,de nekem már ez a scifi sok.Hülyétkapok a visítós fegyóhangoktól is...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz }{3@Đ$}{0ot #1069 üzenetére

    Kár,hogy nincs a Remasteredre is kód,elég fail így...
    Főleg hogy szigorúan lelőtték a dupla xp-t karácsony után,nem tudom,miért nem lehetett az egész szünetre meghagyni.Nomeg ezzel ugye sok embertől elesnek,akik ezért vennének Monstert.

    Ja,nem vittem a kódot,de :R érte!

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz petisubaru #1125 üzenetére

    Hogy hányan mondják el ezt minden évben... :DDD
    De nem nagyon van más.Én féláron megvettem a duplapakkot,az IW pár próba után levesbe,a Remastered-del viszont jókat játszok HC-n,igazi jó kis 1 golyós sunnyogós csaták :DDD El lehet lenni.
    Viszont csak vettem egy Rainbow Six Siege-t is 15 dolcsiért még karácsonykor...egyfajta pótlék.
    Bár ott meg visszaüt,hogy lassabb,stratégiás kütyüzős izé,és a 3 játékmód majdnem tökugyanaz,úgyis minden kör arról szól,hogy csináljuk ki a másik csapatot.
    Viszont SD kedvelőknek ennyiből nem rossz,1 élet,sokféle operátor,mind más extra kütyüvel,HC sebzés/fejes azonnali halál,rombolható terep,ügyes gadgetek.Természetesen szigorúan aki nem árkádvonal felé tart.
    a "másik" oldalon viszont ami megéri,az egy Origin Access vásárlása.4€/hónap,ezért BF3-4 full,10óra BF1,Battlefront,Hardline...tökéletes belekóstolni abba a körbe.Sőt,aki már nem HC és beleunós,talán a legjobban azzal jár,mert havi 2 sör áráért sok játékkal játszhat,főleg ha kimaradtak eddig,akkor főnyeremény.
    Titanfall 2-t nem követem,de mivel nem jön szembe,"csend" van,gondolom nem igazán alternatíva.A Rainbow six pedig elég olcsó,és az már a második season pass-os támogatását kapja,annak jó,aki kommandózna komolyabban.
    Infantiliseknek pedig ott az Overwatch,azt is játszogatom,szintén jó támogatottság,most is event van,a Blizzard név,és az se vészes ár.

    És marad a várás,idén mit akarnak megetetni velünk...de az még irtó messze van,érdemi multis játék nem is várható,mivel a BF1 is ugye most aktuális,abban az érában ugye idénre Battlefront 2 ami várható,de az is majd az idei cod tájékán.
    Nagyjából ennyi az általam látott multi helyzet erre az évre.Szerencsére hála a R6-nak,komolykodhatók,a Remastered jó laza puffogtatásra,az Access előfizu pedig mindig aduász,sokminden kimaradt azokból a gémekből...szerencsére úgy,hogy meg se vettem :DDD 1200ért meg mit adnak?Már egy mozijegyet,érdemi kaját üccsivel se.Doboz cigit max....

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák