Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz wjbhbdux #9 üzenetére

    Nem azért,de szerintem konzolon se más a CoD.SŐT,ott kezdetektől hosting van tulajdonképp,mert amíg PC-s volt,ott akkoris lobbyrendszer volt,összejön egy csapat ember,majd a gép keresett egy üres szervert,NEM volt szerverkereső.A mikrotranzakció is hamarabb jött,csak ott pl,nem cod pointot lehetett venni,hanem ládákat eleve,és az AW-nál is sokkal hamarabb voltak a vehető ruhák,ha jól tudom,ott eleve többféle is.
    Nem baj ez,amíg nem KELL.Addig a jó,amíg a fegyók ingyen jönnek.Igaz kicsit gonoszság ez a mostani ládás rendszer,de a pénzesnek se garantálja,és ráadásul a fegyók se változtatnak kábé semmin a balanszban,olyanok.Az AW-ban meg ott volt a random fegyóvariáns drop,az jobb volt?Sok embernek a mai napig nincs Speakeasy,Goliath,Pwner...pedig esély egyforma és ingyé'

    Én mondjuk azt mondom,hogy külcsín essen csak így vagy úgy.A fegyókat meg kapja meg az is a többivel,akinek nincs SP-je.De megértem,motiválni akarnak.Már az is motiválás,hogy előrendelőként extrát kapsz.Ilyen világ.

    Kezdj el mondjuk Androidon játszani,majd meglátod,ott milyen vastag bőr van a pofákon,pénzben is hasonlókat kaszálnak,mint egy valódi gépes játékon,és ott 90%-ban KELL is perkálnod,akkoris ha csak simán haladni akarsz,nem még hogy top.Nomeg ottvannak mindkét platformon a fix előfizetős modellek...

    Csakhát PC-n már majdnem mindegy is.Ennyi játékosnak...ezeréve ismerem a kedvenc játékmódjaim majd' minden ellenfelét névről,olyan kevesen vagyunk.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák