Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz kribe #2199 üzenetére

    Lesz majd értelme 2 elsődlegessel...mostanában az megy a BO2-ben is.Ha nyílt téren vagyok,AN94,ha zárt tér,shoti.A perkek nem számítanak annyit,rájöttem,hogy a BO2-ben van camo,amiben perknélküliség kell,és van,ahol attachment nélküli fegyó.Hát a perkeket könnyebb kikomenzálni ésszel mozgással,külömbenis pörgés van,francot nem izgatja az UAV,ha amúgy ha lőtél,szemmel is látható ellenbe is akadsz...itt is inkább ez lesz.
    Nem kell a sokhülye perk,inkább egy jó shoti és egy jó rifle,és akkor lőni,ha kell.BO2-ben is anyáznak :DDD
    No meg persze mapismeret,melyik oldalán menj az útnak,hová dobj vakítót vagy granyót...
    Utol nem éred az smg-s kispingű rushereket szupergéppel...de megkeseríted az életüket,mert őket is elkapod :DDD Nekem nagyobb mosoly a győzelem,és a rinyáló kiscsákók,akiket a 10.killjük után oldalba/hátbakap a shoti...mint lesni a 60/10es killt vesztesként...bár ki milyen módot tol.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák