Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb1000

    nagyúr

    válasz Pitbullos #4970 üzenetére

    Elöbb látni szeretném....
    Csak BOLT RIFLES fegyver, nincs pisztoly, nincs pisztolyos éledés, nincs rakéta, nincs gránát eldobás halál után, nics puskagránát, nincs jelzőrakéta, se mérgesgáz, nincs felderítő hívás, nincs tüzérség, nincs kutya, se macska, semmi sincs... csak puska.
    bocs.... én örülnék legjobban ha ez menne, fizetnék is érte, többet mint a bérlésért.
    Csak látni szeretném elötte, hogy tényleg müxik

    4 éve nagyon sok pénzt kifezettem, CodUO szerverért+konfigolásért, mert legalább 4-en jelentkeztek a PH!-ról hogy bekonfigolják.
    Valahogy nem sikerült... csak 5.-kre. leginkább az elvesztegettet idő zavart, meghogy mindenkinek mekkora mellénye volt, hogy ilyen egyszerű dolgot majd Ő jól bekonfigol.
    Fölrak ilyen-olyan mod-ot mert azzal frankó lesz... hát nem lett az.
    Persze mikor már megvolt a tuti szerver.cfg, akkor már én is tudtam belenyulkálni.

    Egyébként visszamentem arra a nyavalyás önkéntes riflés szerverre, amit linkeltem. EElső pályán semmit nem csináltam, csak kempeltem, olvastam kit mikor kickelnek.. 0 pontal végeztem de mégis kaptam 51 XP.. hehe...
    Aztán további 2 pályán keresztül játszottam és nyugtom volt (pedig volt egy bajtársölésem is 1x...), de 4. elején kickeltek megint.. minden ok nélkül.
    Ez a köcsögség.
    .
    Bocs hogy itt elmondom, de rohadt bosszantó.

Új hozzászólás Aktív témák