Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonToni

    aktív tag

    válasz priti #24519 üzenetére

    Nagyon sok dologban én is egyetértek! Kezdve itt a lean hiányával az MW2-benel akár a technikai előnyig, stb.. Mikor nekem először lehetőségem nyílt MW2-vel játszani akkor még érdekes volt a grafika meg sok új fegyver és perk és lehetőség miatt, de aztán hamar alább hagyott a "fellángolásom"... A kibukás hiánya annyira bosszantó hogy azt hittem ezt az első patch majd orvosolni fogja... de nem... és következő sem, és az azután sem! "Karót nyelt" karakterek vannak, ez van... (lett egy újabb Quake vagy UT, stb...) Aztán ami még nagyon durva az a csalók! Oké, mindenhol vannak, de itt már a játék hivatalos megjelenése előtt olvastam már az első letölthető wh+aim -okról.... ez mi ?! Ki se jön a játék de már van hozzá csalás... :W Lehet hogy csak én vagyok ilyen paches de én szinte minden 2. szerveren találkoztam legalább egy csalóval! (Volt ahol több is volt persze) Sőt! olyat is láttam hogy a delikvens p@tkánynak még ki is írja hogy mit használ meg hogy kinek ad fejest, stb... és ne b@ssza fel az agyát az ember... Nincsenek dedikált szerverek, nem lehet "szervert béreli" nem lehet a csalókat "manuálisan" eltávolítani, stb... ez megint mi ? Ki gondolta azt hogy ez így majd jó lesz ? Nem is tudom, talán az nfs utóbbi rész volt az amiben ekkorát csalódtam!
    Az is olyan volt mint egy konzol átirat .... botrányos irányítással....
    Nálam az MW2 teljesen elvágta magát! (további részletekbe most nem mennék)
    COD4: Mikor is jelent meg? 2007 vége ?! már több mint 2 éves a game és még mindig elég sokan játszanak vele! Azért ez jelent valamit... Szerintem (legalább is nekem) ez is ugyan olyan játék lesz amit soha nem fogok megunni, mint pl. az nfs UG2 vagy starcraft1 stb...
    (Most néztem meg, eddig összesen 1324 órát játszottam vele x-fire szerint)
    Azért írtam hogy "csak" mert van olyan haverom (volt klán tagunk) aki már 2155 óra fölött van! Mondjuk ő még tanuló és nem kell egész nap melóznia... :U
    A végére meg én bevallom férfiasan hogy nem vettem megy egyik részt sem, mivel vannak ettől fontosabb kiadásaim is! Az MW2-ben meg nem azt kéne preferálni hogy "Vedd meg, vagy játsz p*cs*del...) hanem azt hogy a csalókat szűrjék ki minél biztosabb módszerekkel! szerintem...

    -Anti-

Új hozzászólás Aktív témák