Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz post.mader #20893 üzenetére

    figy az ilyen elméleti vitáknak semmi értelme, te olyat mondasz ami szerintem egyáltalán nem úgy van, és ugye mindenki mondja a magáét szal nincs miről beszélni.
    nem fognak utánad mászni, semmi értelme ugyanis hangja van és hallod, nem kell figyelni.
    természetesen ki lehet lőni, ki lehet gránátozni, rá lehet dobni egy füstöt hogy ne lásson, vagy magadra hátha félrelő, de felmenni azt biztos hogy senki nem fog, nem értem honnan vetted ezt.
    a team összhang pedig tutira nem úgy nézne ki hogy valaki szedni akarja és valaki meg kerül egy hatalmasat hogy utánam másszon, főleg a 45 sec miatt, ugyanis ha kilövöm aki szedi, akkor aki még ha hátba is késelne valami isteni csodával hogy nem hallom meg akkor sem ér vlszeg oda.
    természetesen az az összhang ellene hogy csörgetsz és nézed amikor kinéz rá, aztán vagy lelövöd vagy nem, ha többen vannak értelemszerűen mindenki néz és akkor kiszedik a tetőt ennyi.

    (#20894) Sirandrish

    sztem még mindig nem érted meikre gondolok, nem a pöcökre ugrásra hanem az erkélybe való bemászásra ahhoz kell a 250 fps, és bár nem rossz spot, de nem mondtam hogy akkor ász dolog lenne, ezzel csak annyit mondtam hogy láthatóan jobban reagál a játék 250fps-el ez ezt bizonyítja.
    itt a kép a helyről amire gondolok:[link]

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák