Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    Helló!
    Van egy régi-új problémám: homályos/elmosódott betűk (menü szöveg, játékban a chat és az idő/eredménykiírás, konzol), és még pluszban a pálya betöltő képe; olyan mintha egy kisebb felbontású textúrát húznánk szét. Xp-n is előjött egyszer, de ott varázsütésre (már nem emlékeszem hogy hogyan) megjavult. Most win7-re telepítettem a játékot. Egy agp-s Ati radeon X1650 van ebben a gépben, úgyhogy csak valami legacy 9.8-as driverrel működik win7 alatt, a többi vistás driverre azt írja, hogy nem tudta telepíteni az illesztőprogramot (a control center fölmegy). (monitor 17"-os crt@1024x768@85hz) Tehát először jó volt a játék élesek voltak a betűk mindenhol és a pálya betöltő képe is. Aztán mondom mi ez a kevés fps, elkezdtem régebbi drivereket föltenni, bár ne tettem volna. 8.1-essel még jó volt, kicsit nőttek is az fps-ek, aztán a 8.9-eset próbáltam és ezzel már elmosódottak voltak a betűk. Na mondom akkor driver le, sweeper-rel megtisztít, majd föl a legacy 9.8-as driver, de ezzel is maradtak az elmosódott betűk. Tegnap már 3-szor telepítettem újra a cod2-t (most éppen nincs fent), de még mindig elmosódottak betűk. Pedig a rendszer ugyanaz, mint amikor még jó volt. Nem értem az ilyen anomáliákat. Win7 újratelepítést nagyon nem szeretnék, mert pár napos a rendszer, épphogy már sikerült berendezkedni.
    Előre is kösz a segítséget. :R

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák