Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dave567

    addikt

    válasz Chumlee #27550 üzenetére

    Mondjuk engem jobban érdekel az, hogy jobb legyek másnál mint a hülye bizbaszok amikkel teli van a játék.

    #27551kisselandras: Hogy ne számítana a csapat, bár nehéz jó csapatot találni, én már alig fogalgatok, nem kell, hogy emiatt haljak meg állandóan, mert csak én csinálom a feladatot.


    #27552Tsebacsi: Sajnos ez nem így van, kicsit jobban figyeld a játékot, nem véletlen van az leírva, hogy segítség a gyengébb játékosokat. (SBMM)
    Nem véletlen tudod a matchnek az eredményét megfordítani, mikor komolyan vesztésre áll a csapatod.
    Ha úgy akarja a Game, No recoilod lesz, csak menni kell előre és lőni, hallhatatlan leszel, mert hiába lő az enemy, és látod, hogy folyamatosan lő, de nem adja be neki.
    Mindegy, ez ki lett tárgyalva, mindenki hisz amit akar, és annak akinek akar......

    Eléggé sok dolog van ami el lett hallgatva...


    #27554csibe1: De hogy kaptam fel vizet. :R
    Elég sokat nyomtam a játékkal, tudom milyen, amikor valaki ide leírja a Profi, vagy annak nevezi a játékosokat, egy olyan gamebe ahol a csili vili cuccok, és a gyengébb játékosok segítsége a lényeg, fel megy a pumpa.. :R :R
    De nem rád értettem....


    Jövőre MW2, drogozni fogunk ott rendesen, ahogy olvastam, meg beragad a fegyverünk!!!


Új hozzászólás Aktív témák