Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    Én már nagyon várom a PC -s próbaverziót (igaz, én semmilyen körülmények között nem tervezem visszamondani az előrendelést, lévén gyűjtöm is a játékot - kár, hogy ennek a dobozát nem tudom a többi mellé betenni :( ). A mai napig leginkább MW2 -vel játszom, remélem ez olyan rész lesz, amire le tudom cserélni (olyan mértékű a cheater jelenlét a fenti részben PC -s platformon, hogy elég gyakran már élvezhetetlen a játék :( )
    Ha ebben az új részben is hamar megjelennek a cheaterek, akkor azt hiszem, platformot váltok - bár tartok tőle, a kontrollert nehezen szoknám meg FPS -ben. :F
    Ezt a kempelés problémát nem tudom átérezni - engem sokkal jobban tudnak idegesíteni a pályán felgyorsulva rohangáló, Commando pro perkkel három méterről késelő ügyesfiúk, mint pl a területvédelemre beálló sniper -ek. Utóbbi inkább életszerű - egy valódi harctéren igen hamar küldenék a levelet az ellenfélre késsel rohanó ifjúról a családnak... Egy "natúr" kemperre egyébként is egyszerű az orvosság...
    Ettől függetlenül ez játék, sőt, ügyességi játék, és el kell fogadni, hogy ki ebben, ki abban jó :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák