Új hozzászólás Aktív témák

  • Laby

    senior tag

    válasz Deck #7491 üzenetére

    Hát azért azzal nem lehet vitatkozni, hogy nem kell egy nagy játéktudás ahhoz a pályához.
    Amikor minden 2. kör arról szól, hogy az összes spawn hely elé befekszik egy LMG-s és még fegyvert sem kapok a kezembe, de már meghalok. Volt egy köröm pár napja, amikor egy teljes klán ellen játszottam, és szó szerint az első 2 perc után nem tudtam játszani semennyit. Domination-ba tudták hova spawn-unk, 5 helyet bevédtek, mindegyik elé LMG-vel befeküdt egy ember és játszhatatlan volt. Mire megjelent a fegyver a kezembe meg is haltam, ez perceken keresztül.

    Ennél már csak az volt szebb, amikor HC-ben lehívtak egy Jagger-t, és beállt a sarokba és csak 3 spawn helyet lőtt megállás nélkül, nem pihent a fegyvere, csak darált.
    Velem volt a srác, de mondanom sem kell, hogy elég gyorsan kilépett mindenki.

    Szóval vannak elég okádék körök, és szerintem sem kell nagy tudás hozzá, de azért én is szoktam pörgetni néha, főleg mostanában hogy számomra 2 érdektelen fegyvert fel kellett húznom aranyra.

Új hozzászólás Aktív témák