Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mistixx

    tag

    Rossz hírt kell közölnöm:
    Megvettem ezt a játékot, és a kb 3 óra játékidő alatt amit sikerült eddig produkálni egy szó járt az agyamban folyamatosan: nevetséges....egyszerűen nevetséges ez a játék.
    Van egy-két cimborám aki megvette és nagyon tetszik neki, de az ő életükből kimaradt az MW2.
    Pedig számomra az MW2-ig (a dedikált szerverek teljes hiánya ellenére is, amit nagyon hiányoltam) ez egy nagyon jó kis sorozat volt. De ez az új rész elszomorító, főleg a Bf3 árnyékában.

    <huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

  • mistixx

    tag

    válasz LamaCube #5012 üzenetére

    Kissé megkésve válaszolok:
    "Hát ez csak számodra rossz hír. Semmivel sem jobb vagy rosszabb, mint mw 2.
    A bf-nek mi köze a codhoz? Annyi a közös bennük, hogy fps, azt kész."

    Te magad írod, le.
    Konkrétan az zavar, rettentően, hogy ezért van pofájuk 10k+ jó magyar forintot elkérni. Persze van lehetőség kedves orosz barátaink piacáról előkotorni fele annyiért, de itt azért erősen bizalom függő a dolog.
    Első indításkor amikor megláttam a grafikát rögtön léptem is ki, az opciókba, hogy állítanám fentebb a grafikai beállításokat. De azt kellett látnom, hogy ez bizony a max.
    Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy először a Bf3-ba invesztáltam, és az után bizony erős csalódás volt a MW3.
    Persze lehet mondani, hogy nem a grafikáról szól, és ha nem teszik ne játszak vele.
    Megnyugtatásul közlöm, hogy azóta el sem indítottam (nem mintha ez bárkit is érdekelne).
    De azért egy pici innováció elvárható lett volna az MW2-höz képest, mind grafikailag, mind pedig a játékmenetet illetően, mert ezt már egyszer elsütötték.Jelenlegi formájában számomra ez egy dlc színvonal.

    "A bf-nek mi köze a codhoz? Annyi a közös bennük, hogy fps, azt kész."
    Ezzel nem értek egyet.Szinte egyszerre jelentek meg, szinte azonos témával, szinte azonos célközönséget megcélozva. Persze lehet a két játék közötti eltéréseket sorolva kijelenteni, hogy semmi közük egymáshoz, de akkor is ellenfelei egymásnak.

    Egy szó mint száz, nem érzem azt, hogy egy új játékkal játszanék, ez egy újra csomagolt MW2.

    <huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

  • mistixx

    tag

    válasz @rglaaf #5335 üzenetére

    24"-es monitorom van, első dolgom szokott lenni, hogy leellenőrizzem, mert más játéknál is előfordult, hogy kisebb felbontásban indult először.De azért, majd leellenőrzöm.

    <huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

  • mistixx

    tag

    válasz "Infinity" #5337 üzenetére

    @ dunc:
    Nem kizárólag a grafika miatt érzek csalódást, ha csak az lenne akkor nem próbálnám itt kisírni a bánatom.

    Ültem a játék előtt és próbáltam játszani. Lement egy map, lement 2 map, eltelt 3 óra játékidő és még mindig nem éreztem, hogy magába szippantott az a kellemes érzés, hogy de jót játszok, jól szórakozok, végre itt az új CoD és kis színt visz a szürke hétköznapokba.
    Ültem a monitor előtt és nem értettem: Ember ez az új CoD ennek tetszenie kellene. Mi van veled? Az nem lehet, hogy ebben a játékban csalódnod kelljen.
    A játékélmény hiányzik.
    Kérdezem a cimborákat, hogy nektek, hogy tetszik: Aki játszott MW2-őt az hasonló véleményen van: Ezt már láttuk egyszer. Aki nem annak tetszik.
    Nincs is ezzel semmi gond, akinek tetszik nyüstölje, érezze jól magát. Akinek meg nem az ne játszon vele.
    De azért engedtessék meg nekem, hogy csalódottságomnak hangot adjak, és jelezzem, hogy legközelebb ennél többet szeretnék látni egy ilyen nagymúltú névtől.

    Kizárólag a multira vonatkozik a véleményem, mert nekem a CoD a multiról szólt és kellene, hogy szóljon.

    A single-el semmi bajom. Igaz ez első 2 percig jutottam vele,de nekem semmi bajom azzal, ha szinte egy interaktív filmet játszok, scriptekkel, idióta (vagy nem idióta) mi-vel stb.
    U.i.: Bocsánat, de nem bírom rövidre fogni.

    <huf> "A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station." @bash.hu

Új hozzászólás Aktív témák