Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz wwenigma #12653 üzenetére

    "90-95%-os a sajat cheaterfelismeresi-pontossagom, több mint elêg.." :C LOOOL

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

  • AAntii

    őstag

    válasz wwenigma #12653 üzenetére

    Szerintem ezt a képességed jelezd az activison/treyarch kompániának, hatékonyabb vagy mint a VAC :) szerintem egy zsíros állás ütheti a markod. Átküldhetem a demot, ha ragaszkodsz hozzá, majd lehet belőle csemegézni. Annyit elöljáróban, hogy a legszebb az egészben, hogy konkrétan mobal, aki a játékmódot kritizálta vagy épp akimboval rohangált, vagy a már említett helyen kempelt, nem sokat, a három és fél percből amennyihez szerencsénk volt nem három és felet, hanem mondjuk csak kétszer felet. Javára legyen írva, hogy amikor kempelt, akkor átváltott elsődleges fegyverre :D

    Amikor valakinek az lmg ugrál a kis mancsában és két lövés között úgy forog, mint egy szélforgó, az egyértelmű szituáció, itt ilyesmiről a korábban felsorolt fegyverlista alapján is elhiheted, hogy nem volt szó.

    A konyhakéssel is lehet kenyeret vágni, meg bele is lehet állítani az ember mellkasába, hátába, ízlés szerint. Az eszközzel önmagában nekem nincs problémám, ha mentálisan elég érett ember rakta fel a gépére és tényleg csak a csalót teszi ki. Az önmagában, hogy nem tetszik valakinek a pofája és ezért kiteszem szerintem egy hasznos eszköz rossz felhasználása, ami után szívből remélem, hogy a következő részben már rajta lesz a játék dobozán is, hogy aki ilyesmit használ és kiderül, az másnap mehet venni egy másik játékot.

    Amennyiben tudod magadról, hogy úgysem fogod megállni azt, hogy kidobj minket (kivéve ha éppen vezettek), akkor ha mód és lehetőség van rá, légyszíves még a játék elindulása előtt, a visszaszámlálásnál tedd meg. A nagy spleen közepette szerintem lehetsz ennyire "jófej".

    [ Szerkesztve ]

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Új hozzászólás Aktív témák