Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24556544

    törölt tag

    válasz DanielLong #729 üzenetére

    Cabal 2 már akkor sem volt túl jó mikor kijött, szerintem full tucat mmo volt, azóta sem lehet másképp.

    Én már vagy 8-9 éve abbahagytam a cabalt, már akkor kezdett nem tetszeni mait csináltak a játékkal, aztán valamikor 3-4 éve kicsit visszatértem, de már az alapjaiban köze nem volt ahhoz a cabalhoz ami az első 3-4 nagy frissitésnél volt.

    Pont az volt a játék értelme, hogy mocsok sokat kellett játszani vele, mnit manapság a grindelések ,csak a grindeléssel ellentétbe ez tele volt tartalommal és izgalommal. De megölték az egyetlen ilyen játékot.

    Mai napig iszonyatosan hiányzik a cabal ha rágondolok, de sose kezdeném el újra, annyira más már.

  • #24556544

    törölt tag

    válasz DanielLong #731 üzenetére

    Én régen azt szerettem ebbe, hogy volt millió küldetés, az alap pályákon rengeteg ember, ha elértél bizonyos szinteket ami manaspág már 0, tök nagy dolognak számított.
    100 szor annyi időt bele lehetett ölni a játékba és még mindig tök új dolgok voltak benne.
    Tök nagy dolog volt, hogy felértél egy új pályára.
    Én 2008 ba kedztem ezt a játékot, de már képtelen lennék játszani vele, 3-4 éve játszottam vele kicsit, de már alig-alig hasonlított arra, ami régen volt.

    Konkréten amibe beleölt az ember sok 100 órát, az első 80-100 szint, azt már totál kivették.
    Akik a 2010 es években kezdték el a játékot, fogalmuk sincsen arról mennyi és milyen küldetések voltak benne, mert folyamatosan kezdték kiszedni, és lerövidíteni.
    Amikor végre az első war -t elérte az ember ami 60 as szintig tartott... stb.

    Nagyon sokáig lehetne sorolni, de egyértelmű, hogy ma már az egész arra állt be, hogy rövid időn bellül rengeteg sikerélmény legyen, és ne keljen hozzá semmi kitartás, mert a nagy számok egyből jönnek.
    Amivel végül is semmi baj nincsen manapság, meg ez a műfaj amúgy is halott ahhoz képest, mnit amilyen volt.

    Csak nagyon durva, hogy micsoda gyönyörű élmény volt 10-11 éve ez a játék, és mára már semmi nem maardt belőle, illetve csak romok maximum.

Új hozzászólás Aktív témák