Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Van egy kis problémám kb. 3 napja a !ph beléptetésével, így gondoltam hátha megoldást találok errefelé, de hasonló gondot senki nem említett még eddig, viszont egy lehetséges okot talán találtam a problémámra.

    Olvasgattam a Topicot és szembetűnt, hogy Panther #932-ben jelezte, hogy újraírta a közös beléptetést.

    Ez volt három napja. Namost ugye nálam is kb. 3 napja csinálja, hogy ha feljövök !ph-ra és bejelentkezés nélkül olvasgatok egy topicot és szeretnék válaszolni egy hozzászólásra, akkor Válasz linkre kattintva beadja a bejelentkezési oldalt. Itt kitöltve az adatokat, majd továbblépve jelzi is szépen, hogy a bejelentkezés sikeresen megtörtént. Viszont mostanában ahelyett, hogy az üzenet szerkesztési oldal jönne be visszadobja a bejelentkezési form-ot. Ha újra kitöltöm a kapott oldalon a mezőket és ismét belépek, akkor utána megint a beléptető oldalt adja vissza. Opera böngészőt használok 9.61b10463.
    Ha a böngésző vissza gombjával visszalépek a kiinduló topicba, majd ezután kattintok a Válasz gombra, akkor már az üzenet szerkesztési oldal jön be egyből.

    Most megnéztem, Avant Browserrel rendben működik ahogy eddig is. Tehát Opera-val problémázik.

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák