Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Mercutio_ #17714 üzenetére

    Ok, hotel neveket tudok mondani, elég jók voltak, és 100 makmandusz körül mérték a szobákat ha jól emlékszem, ami azért funnyguy, 7k hazai általános egyenértékesben. Lehet csinálok majd valami térképes trükköt, vagy valami, de jelenleg annyira zokni az agyam, hogy egyetlen helyszínt nem tudok felsorolni fejből ahol voltunk, rajtam röhög az egész család. Mondtam már hogy feledékeny vagyok? :D

    Persze ezek csak tervek, nyilván idő függvényében 2017 májusára lesz belőle valami, először is ki kellene vágni a 992 kép ~80%-át indításnak.

    A helyszínek viszonylagosak, nagyon sok helyen kellett az aliendriver helyismerete, ez a nő tényleg mindenkit ismert és mindenki kb a lekötelezettje volt (nyilván a mi meg az előttünk csoportok pénzén ofc.) de kaptunk is szolgáltatást, mindenhova bevitt minket, még oda is ahova nem lehetett (Szatmárnémetiben a püspök fogadott bennünket a püspöki palota kapujában helló, meg ilyenek). Szóval ha ilyen nincs, akkor nem tudom mi van, de képes beszámoló lesz. Majd. Egyszer. ;]

Új hozzászólás Aktív témák