Új hozzászólás Aktív témák

  • macilaci78

    nagyúr

    válasz rgeorge #75592 üzenetére

    A gép az adataimnál.

    240 GB az SSD, a HDD 250 GB, szerintem elférek.
    A HDD kiesik a gépből, ezt írtam.

    A képfájlt a Win10-re értettem. Win7 lemezem van. Mivel nem épp a legújabb generációs gépről van szó (Core2Duo), így ehhez az alaplaphoz nem kötnék Win10-et, de az ingyenes upgrade lejárta előtt jó eséllyel nem fejlesztek.

    Saint_: túl sok progi nincs fent: MS és Open Office, Acrobat reader, Total Commander, Chrome, Steam, TeamViewer, SweetHome3D, VGA utility-k, Skype, VLC Player, WinZip, Daemon Tools Lite, Torrent.
    Természetesen a 8 GB RAM már adott a gép vásárlását követő 3. hónap óta. :K Igaz ugyan, hogy csak a Win installt követő nagy lélegzetvételű frissítéskor lépte át a 4 GB-ot a használat, de akkor is.

    iszilard: miért adná el, amikor ott a microsoft fiók, amin keresztül célzott reklámokkal bombázhat téged? Abban a pillanatban megszűnik minden gépen tárolt titkod titoknak lenni, ahogy a gép a világhálóra csatlakozott.

    Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Új hozzászólás Aktív témák