Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz sketchifun #75496 üzenetére

    cseszegetés nélkül mondom, hogy ez az első lecke.

    te már gugligeneráció vagy, természetes, hogy ha valami kell, először kérdezel, aztán nézel utána, ami egyébként hatékony, de gyász, mert lustává tesz és kiöli belőled az önálló munka képességét és a forráskritikát.

    tehát most a házi feladatod az, hogy felmész a felvi.hu-ra, meg megnézed/elolvasod a felvételi tájékoztatót, és kimazsolázod belőle az infókat

    mert

    pont erről beszélt az egyszámjegyű olvtárs, mi szerint

    "Fontos: NEM fognak mindent a feneked ala rakni, neked kell utanajarni; hivatalos forrasnal es az ott osszegyujtott ismerosi korodnel egyarant."

    a felsőoktatás ezt tanítja meg, vagy legalább is ezt kellene megtanítania, hogy magadtól tudj egy témának maximális hatékonysággal utánajárni szoros időnyomás és teljesítménykényszer alatt, annak a haladó szintű tudójává válni, és ezt a tudást interpretálni éles helyzetben.

    pl. rászánni 3 órát a felvételi információk átrágására és büfének lenni belőle ahelyett, hogy két napot vársz rá hogy más hátha kikaparja neked szívszeriből.

    ha ez nem megy, be se add.

    bocsmá' hogy én vagyok megint az ügyeletes demagóg, tényleg jó szándékból írtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák