Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    Akkor elregélem az összegyűlteknek hogy hogy nem találkoztam életem szerelmével :DDD

    Múlthéten pöccingettem tinderem és a gyönyörűség szembenött velem, nem voltam rest azonnal kedveltem.
    (Na ennyi volt mára apoitidztikus strenghtem elfogyott :DD)
    És ő is belájkolt engem mert pár óra mulva jelzett az app hogy matchem van. Gyönyörű vörös lányka volt brutális tetkóval, még mindig olvadozom ha rá gondolok. Írtam neki tinderen hogy nem lemne e kedve egy közös kávézásra. Vártam 2 napot se nem válaszolt. Mondom nem lesz jó ez így, szóval megnéztem a tinder BIO ját, és ott meg volt osztv az indtagramja. mondom yess! De full random néven volt fent szóval at is dilemma vilt hogy hogy lépjek kapcsolatba vele. Hosszú Kutatás után megtaláltam fészbúkon nem kellet több az üzenet gombra tenyereltem. Leírtam neki a frankót hogy hogy találtam rá és hogy mennyire megdöglök a szépségétől, és hogy szeretnék vele elfogyasztani egy kávét. Belement, picit meg is lepődtem mert úgy nézek ki mint egy jólszituált pokolszökevény (manbun, szakáll, zenekaros pólók, ráadásul annyira fotogén vagyok mint egy elvázolt tatu az út szélén, szóval az összes rólam készült képen úgy nézek ki mint egy kibaCCot pszichopata) Na mindent ledumáltunk hogy mikor mit és hol. Aztán tegnap este letilt mindenhol (facebook, instagram) Átfutott az agyamon hogy valamit elbaszatintottam? De nem, mert nem sértettem meg és alkalmam se volt hozza. Most meg ótvar szarul vagyok mert brutálisan gyönyörű a lány és emiatt életkedvem gyök2.

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

Új hozzászólás Aktív témák