Új hozzászólás Aktív témák

  • sketchifun

    senior tag

    válasz Magnum_ #102804 üzenetére

    Értem, és max respect, hogy ilyen odaadással végzed a munkád.

    Engem valahogy kiborít, hogy állandó a szervezetlenség. Mindemellett imádom a munkám, de nem tudom elviselni azt, hogy akármit is szervezek meg, azt más felrúgja. És ez minden napos. A késik, B 10 percenként hívogat, hogy mikor érek oda, pedig 3 napja megbeszéltük, C 2 percel a megbeszélt időpont előtt lemondja. Van egy határidőnaplóm, amit azért kezdtem el vezetni, hogy képben maradjak. Hát, senkinek nem merném megmutatni, össze-vissza van firkálva.

    És kifejezetten gyűlölöm, ha ennek tetejében még este kilenckor, amikor a moziban ülök 12 óra munka után, ami reggel 7-től este 7-ig 10 percenkénti telefonálásból állt, még képes bárki felhívni, mert ő valamit megint szervezkedne, és én oldjam meg, mert neki így jó.

    Én ettől kapok agyvérzést, és napközben még el-el viselem, de hogy pihenni sem hagyják az embert, az sok.

    Ez tényleg csak engem bosszant, evvel tényleg csak én szenvedek? Mert akkor bizony velem lehet a baj.

    Werszomjas: szeretem amit csinálok, és emiatt szerencsésnek is érzem magam. Egyszerűen a munka és a magánéletem keveredését sérelmezem. Pro tipp?

    Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

Új hozzászólás Aktív témák