Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Amartus #11031 üzenetére

    Közelre jó valóban. De nálam mindig volt egy király RLauncher.

    A Harold-os témához még:

    Egyébként nem értem ezt a nagy Harold gyűlöletet. Mikor ide jöttem teljesen kezdőként, akkor mindenki csak a Harold-ot mondta nekem. "Az kell, az nélkül nem lehet, az a legjobb."

    Aztán mikor kifarmoltam, és végeztem UVHM-el. Majd azt mertem állítani, hogy könnyű volt. Akkor hirtelen páran elkezdték szapulni a Harold-ot. Nem értem.
    Krieg-el szerintem Harold nélkül is vígan végig lehet nyomni a játékot, mivel szinte végig baltával csapkodsz, dobálsz. Kell hozzá egy értelmes talent és ennyi. 30% hp alatt benyomod az actionskill-t és azt végig használod míg ki nem ürül a pálya. Kicsit kite-olod az ellenfeleket maximum, ha sokan vannak körülötted. De ezt is csak addig kell csinálni, míg nincs meg a Bloodpoision. Azután már mindegy mennyien vannak. Nekem nincs tapasztalatom sajnos más karakterrel mert későn találtam rá a játékra, és eddig csak Kireg-el játszottam. Majd ha lecseng a Pre-Sequel talán egy Gunzit is játszok még. Mert érdekel, hogy melyik a könnyebb.
    A Haroldot szapulni meg értelmetlen, akkor bármelyik Legendary class mod-ot is lehetne mivel azok is rengetegedt dobnak a karakteren ha az adott build-hez passzolnak.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák