Új hozzászólás Aktív témák

  • BorgBoss

    tag

    válasz warcat #7429 üzenetére

    SPOILER IS!
    1. Soha nem tartottam soknak a BL árát, mindig aznap vettem meg akció nélkül. Tehát nem pénzkérdés!
    2. Inkább fizettem volna 50 eurot is, ha adtak volna tartalmat. Nem tudom érthető-e, de az 1 óra játékidő (sokat mondtam), 2 db küldetéssel, 1 db pályával 2db ládával és egy halom szeméttel!!! pofátlanság. Ennek a játéknak is az lenne a lényege, hogy belemerüljön az ember lekösse, kikapcsolódjon, stb. Mire megszokom a hangulatát, vége is.
    3. 3 euro az még nem 500 Ft, de ha annyi lesz, akkor boldog leszek, mert a lakáshitelemet ki tudom fizetni egyben.

    A lényeg, hogy nincs tartalom a DLC-ben. Én pedig szerettem volna BL2-vel játszi új színtéren, mert a többit már rommá játszott, ergo unalmas.

    Bármelyik DLC-t visszaosztom a tartalommal, jóval 500 forint alatt van ehhez képest. Ez az egész maximum egy ajándék lehetett volna a közösségnek. Mindegyikkel elégedett voltam!

    [ Szerkesztve ]

    “A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

Új hozzászólás Aktív témák