Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz gbors #12043 üzenetére

    Aggro-ból szerintem semmi, bár ez nem jelenti azt, hogy nem működött. Amikor 3-4 játékos van a pályán, akkor olyan kavalkád van a különböző grafikai elemek miatt, hogy szerintem könnyű lehet egy ilyen "eseményt" elmulasztani. Rráadásul ebből 2 eleve Psycho volt most, akik, mint tudjuk, szeretik közelről püfölni az ellenfeleket, ilyenkor aztán mond meg hogy alapvetően ki támad kit... Olyat biztosan nem vettem észre, hogy valamikor hirtelen minden ellenfél elindult volna feléd mint valami zombisereg amelyik hirtelen szagot fogott. De számold bele, hogy pl sokszor voltunk olyan szakaszon ahol tresherek voltak, ezeknél mjeg a jóég mondja meg, hogy merre mennek.

    Ammo regen jó volt, de nem volt olyan létszükséglet, mint mondjuk egy DigiPeak menetnél.

    Többet élesztettelek az tuti, de hogy JELENTŐSEN többet-e, na arról fogalmam nincsen. :) Nem igazán figyeltem sokszor, hogy ki térdel, az fontosabb infó volt, hogy hol van az aki térdel. :) Szerintem a fő különbség ott volt (ha volt), hogy nehezebben tudtál felállni. Mert korábban azért jellemző volt, hogy látom lemész, de mire odaszaladok vagy olyan pozícióba kerülök hogy van némi esélyem a Res nem elbaszására ( :DDD ), már talpon is vagy. Most ilyen nem nagyon fordult elő velem, ergo veled kapcsolatban sem történhetett meg (feltéve, hogy erre legalább jól emlékszem).

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák