Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Anubris #43977 üzenetére

    Levezetem:
    Valami kombit szeretnék (esetleg szedán), de SUV-ra nem szánom rá magamat. Próbáltam az új X3-at és haver GLC 350e-jét, de egyik sem az én világom még. E osztály szép meg jó, de az is már egy gondolattal nagyobb, mint amit most szeretnénk. Jelenleg még ketten vagyunk, max később egy kutya. Gyerek nem lesz még 2-3 évig.

    Először dízelben gondolkoztam, de az észak-olasz szabályozás és az amúgy is ködös jövő miatt benzin felé húztam. Ezen felül úgy néz ki, hogy dolgozni be tudok majd járni vonattal 20 perc alatt, 2-3 havonta pedig a CH-HU útvonalon édes mindegy, hogy mekkora a range és a fogyasztás.
    A 6 hengerhez mindenképpen szerettem volna ragaszkodni pusztán a járáskultúra miatt.

    Aztán valamikor mászkáltunk asszonnyal és ott durrogott előttünk egy C63s. Na akkor közölte, hogy neki ez a vadorzó durrogás nagyon tetszik, meg külsőre is pofásnak találja.

    Ezen felül valamiért picit félek az F széria benzineseitől, bár lehet marhára nem kellene. Merci vonalon nem vagyok képben a megbízhatósággal kapcsolatban, de amit eddig összeolvastam C400 és C43 vonalon, ott sok rosszat nem találtam, szóval talán nem pénztemető, bár van garancia is még.

    Gyakorlatilag így kizárásos alapon maradt a C43, C400 (C63-om majd a duplája azért és igazán nem is nyújt túl sok pluszt). A büdzsémen belül annyira nem lehet dúskálni bennük, a kínálatból pedig ez volt a legjobb ár-érték arányú gép eddig. Ráadásnak AMG performance kipufogó van rajta, így ha a nőlény durrogásra vágyik egy gomb és megkapja. :DDD

    szerk: A tablet kérdés. E osztályban próbáltam és bevallom nekem annyira nem tetszett. Lehet én vagyok régimódi, de kicsit bazárinak találtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák