Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave_gahan

    aktív tag

    válasz carl18 #10948 üzenetére

    Utaltam is arra, hogy vakok között félszemű a király. ;]
    A Motion Boom-nak egyszerűen alig hallom a közép tartományát. Persze biztos lehetne hangolni vmennyit rajta az app EQ által (ahogy Adamsky is írta :) ). Nyilván az lenne a legjobb, ha élőben tesztelhetném mindhármat... :DDD
    A Motion Plus egyszerűen annyival kristálytisztábbnak, részletgazdagabbnak tűnik a többiekhez képest, h hajlok arra, h végül ő legyen a választott. :K
    (ráadásul találtam hozzá ilyen pöpec hordtáskát: [link] :Y

    Köszi, Anonimic tesztjét láttam, ő volt az, aki viszont a T6 Plus Upgrade Edition-től és a T6 Max-tól is el volt ájulva...hagyjuk. :N

    [ Szerkesztve ]

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz carl18 #10948 üzenetére

    +1
    Ha AnonimInc botfül Balázs szerint is csak elmegy, akkor az sok mindent elmond :DDD

    A válasz szerintem eléggé egyértelmű: Anker
    Ha nem csak tucc-tucc-ot hallgatsz, és jobbára bent, nem csuma hangerőn a szomszédnak zenélsz, akkor Motion+, ha szereted a mélyeket (de nem a túltolt "kopogós" közép-mélyeket, hanem a 40-50 hz környékieket) kinn is szeretnéd használni, nagy(obb) teljesítmény kell, akkor a Boom.

    #10949 dave_gahan
    "A Motion Boom-nak egyszerűen alig hallom a közép tartományát."
    Eq, Eq, Eq ... mondom, bizonyos határok között úgy fog szólni ahogy szeretnéd. Ha "A" formájúra állítod az Eq-t, akkor pl. csak közepeket fogsz hallani ;)
    "A Motion Plus egyszerűen annyival kristálytisztábbnak, részletgazdagabbnak tűnik a többiekhez képest ... " - ez így van. Viszont nem tud annyira mélyre menni, ill. nem tud annyira hangos lenni, mint a Boom. Hogy még egy negatívumot mondjak vele kapcsolatban: a borítása olyan ujjlenyomatmágnes, hogy az valami borzasztó. Szóval vagy veszel hozzá egy szövet kesztyűt is, vagy állandóan takarítgathatod (már ha zavar). :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák