Aktív témák

  • viraga

    tag

    válasz kaller1 #377 üzenetére

    Sziasztok.

    Tudtommal a Defyk függetlenül érkeztek, tök mind1 hol vette az ember. Hogy a T vmit mégis trükközött-e, nem tudom, de remélem egy illetékes majd elmondja. A mobilom tehát függetlenítve nem lett. A következőket próbáltam most ki: Defy T-s kártyával: megy, azonnal csatlakozik, hívni tudtam vele. Defy Telenor kártyával: megy, azonnal csatlakozik, hívni tudtam vele. Defy Blue kártyával: nem csatlakozik hálózatra, semmit nem tudok hívni, 1777-et sem, az aktiváló számot sem, ha bármit hívnék, üzenet: Mobilhálózat nem elérhető. Térerő ikon jelzi hogy nincs térerő. Hálózatot keresek, blue, telenor, vodafone megjelenik, blue-ra nyomok, azt írta ki a mobil, hogy "nincs regisztrálva a hálózaton".

    Második felvonás: T függő 2 éves LG nem okostelefon: (T kártyával term. megy), ominózus Blue kártyával nem csatlakozik hálózatra.

    Harmadik felvonás: nokia 3310-es, független, Blue kártyával. Azonnal hálózatot talál, csatlakozik is azonnal, a kijelzőn felváltva Westel és blue mobil felirat. Térerő max. 1777 és aktiváló szám: három rövid halk pittyegés a válasz. Tetszőleges mobilszámra szintén. Kijelzőn semmi infó, hívásnak vége. Kikapcs-bekapcs, 1777 és aktiváló szám hívható, automata beszél. Nem aktiváltam még. Kártya vissza Defybe, térerő ikon maxot jelez egy mp-re, kiírja hogy blue mobil, szintén 1 mp-re. 1 mp után visszaugrik 0 térerőre. Annyira rövid ideig volt térerő, h hívást nem tudtam próbálni. Hálózatkeresés, Blue-t választom, mobil kiírja: Regisztrálva a hálózaton. Térerő továbbra is 0, hívni nem lehet. Vissza 3310-esbe, aktiváló számot hívtam, megcsináltam az aktiválást, minden rendben ment. Az aktiválást végző azt mondta, hívjam az ügyfélszolgálatot, ha ez a probléma, egyébként a kártyám kikapcs-bekapcs után aktív. Vissza Defybe, ismét 1 mp-ig volt térerő, majd 0. Hívni nem tudok Defyről, mobilhálózat nem elérhető.

    Várom az ötleteket. Ügyfélszolgálatot még nem hívtam, de az lesz a következő. Ha T-nél kellene függetlenítenem, az mennyibe fáj? Gondolom a mobil értékének 50-60%-a, szóval rohadtul nem éri meg. :(

Aktív témák