Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz gg72 #898 üzenetére

    A lemezek vadonat újak, azonos hengerből, karcmentesek. Maxell 4x BD-R egyébként, amit 8X sebességgel írt egyik esetben, másik esetben meg 2x. Mindkettő esetben azonban jóval tovább tartott az írás, mint a lassabb írásra képes H20L írómmal, azért, mert az írás előtti és utáni ( lemez zárási ) műveletek iszonyat lassan készültek el. Amikor 8x írta a lemezt, írásidő kb 15 perc volt, de mire a lemezt kivehettem a meghajtóból, 28 perc telt el. Ennyi idő alatt még a H20 is megírja a korongot 4x sebességgel. Amúgy ilyen lemezekből kb 60-70-et írtam az elmúlt pár hónapban a H20-as írómmal, egyet sem rontott el és mindegyiket 4x sebességgel írta és rövidebb idő alatt, mint az új íróm.
    Az a gyanús, hogy az írás előtt igen sokára töltődik be az eszköz buffere, majd írás után a zárás 12 perc????Kb ennyi idő alatt megírta a 20 GB-ot ( kb 15 perc ). Valami szerintem nem oké.
    Eddig 2 kivételével csak LG íróim voltak és általában meg voltam elégedve velük, de az a mostani nagyon gyanús. Mondjuk nyáron már 2x fogtam ki gyári hibás LG multimédiás lejátszót. Kezdem azt gondolni, az LG-nél valami nincs rendben vagy csak nincs szerencsém velük.

    [ Szerkesztve ]

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák