Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    válasz pumpika666 #128 üzenetére

    Helló !

    Sértődésről szó sincsen, de azért ne hidd, hogy a régi nagy nevek, Sony, Pana jókat csinálnak. Ellenkezőleg. Nézd csak meg a blu-ray írókat. Akik valamire való írót készítenek, az két cég, Pio, meg LG. A többi csak megveszi a másét, és ráteszi a logóját. Blu-ray lejátszóknál is érdemes megnézni a Sony, Pana párosítást, mert sajnos semmit nem tudnak, ellenben Samu, LG szárnyalnak, LG verhetetlen. Évek óta van rajtuk mkv, net, youtube, stb. Ugyanúgy vagyunk most, mint mikor cd-ről álltunk át a dvd-re.
    Én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve a lejátszómmal, de szerintem nem nagyon kellene öszehasonlítani egy mediaplayer-t egy blu-ray lejátszóval. Előbbi azoknak szól, akik olcsóbban szeretnék kihozni a filmeket, nem akarnak lemezre pörkölni semmit, mert ottvannak az olcsó terás hdd-t. A másik ember, aki meg a blu-ray lejátszót szereti (pl. én is ide sorolom magam) ennek az ellenkezőjét szereti. Inkább kevesebb, de jobb minőséget szeretne, kényelmesen, egyszerűen. Tehát (legalább) kétféle embertípusról beszélünk ilyenkor, és az a jó, hogy mindenki megtalálja a magának megfelelőt. Nem lehet lenézni a másikat, a másikét, mert az is jó, csak máshogy, másban. Nekem személy szerint nem tetszett, mikor a szocializmusban mindenkinek ugyanolyan tv-je, kazettás (vagy szalagos) magnója, rádiója, mosógépe volt. BBBrrrrrrrr.........
    Mint említettem, én a lemezre gyűjtögetős típus vagyok, és pl. 3-4 évvel ezelőtt sem az avi filemeket gyűjtögettem, hanem akkor is az egy lemez egy film pártján álltam,
    Persze van úgy, hogy megnézek egy avi filmet a blu-ray lejátszóval hálózaton keresztül, pc-ről szedve, megosztott mappából, de ez nem sokszor van.

    Remélem nem bántottam meg senkit !?

    [ Szerkesztve ]

  • laca000

    őstag

    válasz pumpika666 #128 üzenetére

    A nagy neveknek nincs köze ahhoz,hogy milyenek a BD lejátszói!
    ...és
    ezen most tényleg ne sértődj meg!

    Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam a dvd lejátszókkal,pontosabban nem csak én!

    Amíg a pár forintos Orion meg mindenféle "Csingacsgukk" és "Winnetou" lejátszók elvittek mindent amit csak lehetett addig a neves gyártók MÉREGDRÁGA készülékei képtelenek voltak rá!

    Ez így van ma is,ha te kifogtál anno egy olyan készüléket ami mindennel megbírkózott akkor szerencsés vagy de a tájékozottsághoz sajnos ennek nem sok köze van!

    Sok-sok éve már,hogy egy Orion őskövületet használok-már csak használtam mert elajándékoztam- DIVX-re,DVD-re és gond nélkül vitt,visz mindent míg az ismeretségi körömben jól belebuktak a drága Samsungba,Sonyba,LG-be stb...

    Nem mindig van szükség "MÁRKÁRA"!
    Ez nem törvény!

    Természetesen feltétlenül jobban érzi magát az ember ha a készülékén SONY felirat virít nem pedig az,hogy DAEWOOOOOOO...

    De ez csak egy érzés,semmi több.

    Ez csak az én véleményem,remélem te sem sértődtél meg!

    lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

  • laca000

    őstag

    válasz pumpika666 #134 üzenetére

    Nos,csak a saját és ismerőseim körében összegyűlt tapasztalataimat mondom,ám akárhogy is:
    MA A NÉV SOHA SEMMIKOR SEMMIRE SEM GARANCIA!
    Sajnálom ha lejátszók tömkelegeivel kellet "dobálóznod"...
    De balga és elfogult állítás lenne azt állítani,hogy csupán egy logo meghatározza egy adott lejátszó milyenségét és élettartamát!
    Attól még,hogy egy termék drága nem biztos,hogy jó is,maximum nagyobb valószínűséggel "jó",de a mai Kínában,Kóreában,Tajvanban és még a Jó Isten tudja hol összetákolt készülékek világában ember legyen a talpán aki eligazodik.

    [ Szerkesztve ]

    lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

  • tyavi

    csendes tag

    válasz pumpika666 #142 üzenetére

    Sziasztok

    Köszönöm és lejátszik mindent szó nélkül, még annyit megkérdeznél tőle, hogy nem kattog e ahogy forgatja a discet?

    Köszi

    Erre gondoltál ugye?

    http://www.lg.com/hu/televizio-audio-video/video/LG-blu-ray-lejatszo-BX580.jsp

    3D nélkülibe mi lenne a nyerő?

    [ Szerkesztve ]

  • gyerecske

    senior tag

    válasz pumpika666 #144 üzenetére

    Az 570-es és az 580-as között nem csak annyi a különbség, hogy az utóbbi tudja a 3D-t is?

    Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

Új hozzászólás Aktív témák