Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sensor060

    aktív tag

    válasz pumpika666 #128 üzenetére

    Helló !

    Sértődésről szó sincsen, de azért ne hidd, hogy a régi nagy nevek, Sony, Pana jókat csinálnak. Ellenkezőleg. Nézd csak meg a blu-ray írókat. Akik valamire való írót készítenek, az két cég, Pio, meg LG. A többi csak megveszi a másét, és ráteszi a logóját. Blu-ray lejátszóknál is érdemes megnézni a Sony, Pana párosítást, mert sajnos semmit nem tudnak, ellenben Samu, LG szárnyalnak, LG verhetetlen. Évek óta van rajtuk mkv, net, youtube, stb. Ugyanúgy vagyunk most, mint mikor cd-ről álltunk át a dvd-re.
    Én személy szerint nagyon meg vagyok elégedve a lejátszómmal, de szerintem nem nagyon kellene öszehasonlítani egy mediaplayer-t egy blu-ray lejátszóval. Előbbi azoknak szól, akik olcsóbban szeretnék kihozni a filmeket, nem akarnak lemezre pörkölni semmit, mert ottvannak az olcsó terás hdd-t. A másik ember, aki meg a blu-ray lejátszót szereti (pl. én is ide sorolom magam) ennek az ellenkezőjét szereti. Inkább kevesebb, de jobb minőséget szeretne, kényelmesen, egyszerűen. Tehát (legalább) kétféle embertípusról beszélünk ilyenkor, és az a jó, hogy mindenki megtalálja a magának megfelelőt. Nem lehet lenézni a másikat, a másikét, mert az is jó, csak máshogy, másban. Nekem személy szerint nem tetszett, mikor a szocializmusban mindenkinek ugyanolyan tv-je, kazettás (vagy szalagos) magnója, rádiója, mosógépe volt. BBBrrrrrrrr.........
    Mint említettem, én a lemezre gyűjtögetős típus vagyok, és pl. 3-4 évvel ezelőtt sem az avi filemeket gyűjtögettem, hanem akkor is az egy lemez egy film pártján álltam,
    Persze van úgy, hogy megnézek egy avi filmet a blu-ray lejátszóval hálózaton keresztül, pc-ről szedve, megosztott mappából, de ez nem sokszor van.

    Remélem nem bántottam meg senkit !?

    [ Szerkesztve ]

  • laca000

    őstag

    válasz pumpika666 #128 üzenetére

    A nagy neveknek nincs köze ahhoz,hogy milyenek a BD lejátszói!
    ...és
    ezen most tényleg ne sértődj meg!

    Én pont az ellenkezőjét tapasztaltam a dvd lejátszókkal,pontosabban nem csak én!

    Amíg a pár forintos Orion meg mindenféle "Csingacsgukk" és "Winnetou" lejátszók elvittek mindent amit csak lehetett addig a neves gyártók MÉREGDRÁGA készülékei képtelenek voltak rá!

    Ez így van ma is,ha te kifogtál anno egy olyan készüléket ami mindennel megbírkózott akkor szerencsés vagy de a tájékozottsághoz sajnos ennek nem sok köze van!

    Sok-sok éve már,hogy egy Orion őskövületet használok-már csak használtam mert elajándékoztam- DIVX-re,DVD-re és gond nélkül vitt,visz mindent míg az ismeretségi körömben jól belebuktak a drága Samsungba,Sonyba,LG-be stb...

    Nem mindig van szükség "MÁRKÁRA"!
    Ez nem törvény!

    Természetesen feltétlenül jobban érzi magát az ember ha a készülékén SONY felirat virít nem pedig az,hogy DAEWOOOOOOO...

    De ez csak egy érzés,semmi több.

    Ez csak az én véleményem,remélem te sem sértődtél meg!

    lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

Új hozzászólás Aktív témák