Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    válasz BBéci #10614 üzenetére

    "...nem kellett volna szóba hoznod!"
    Már ne is haragudj de pont te hoztad szóba, én csak értetlenül olvasom amiket írsz. Még egyszer leírom hogy teljesen mind1 hogy mit töltesz le mert az így is úgy is warez, legális filmnézés az hogy megvásárolod a Blu-ray kiadványokat legyen az Full HD vagy UHD. Vagy előfizetsz és nézed a Stream szolgáltatásokat.

    Azért idézem miket írtál, mielőtt megint megmagyarázod hogy mi beszélünk félre.
    "Attól vagyok kiakadva, hogy vadul töltögetik az említett nyalánkságokat tartalmazó anyagokat, mert az a menő, pénzt nem adnának értük és ugyanolyan vehemenciával keresik a lejátszási lehetőséget. Persze azt is minél olcsóbban."
    Te ugyan úgy töltöd az anyagot csak 720p és 1080p-ben, ebből a szempontból ugyan úgy magadról beszélsz. Pont ezért kérdeztem vissza hogy ebből a szempontból mi a különbség te és azok között akik mondjuk 4K anyagot néznek.

    De a legjobb ez, ahol ismét magadat fikázod, mert hisz előbb írtad le hogy nem éri meg megvenni az eredeti lemezt. Én csak ezért kérdeztem rá, hogy ezt most miért fejtetted ki mikor te ugyan ezt csinálod. Most kérlek vonatkoztass el a 4K HDR-től, mert ebből a szempontból semmi értelme megkülönböztetni a FHD-t a 4K-tól. Az hogy szerinted semmi értelme az a te saját véleményed amit a többség magasról. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák