Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pw12345

    aktív tag

    válasz #33802016 #37773 üzenetére

    Reptéri hordár téma, valószínű, sok vadbarom, agresszív állat van köztük is, mint a kihordók közt. Elengedtem.

    "Ha más nincs, akkor bemész egy postára... már ha érdekel a cucc... esetleg kihasználod a rendelkezésre álló lehetőségeket..." :W :W :W Te, ugye most kötekszel? Bemész egy postára (engedjük el, hogy pandémia idején, ha fizetek a szállításért nem akarok postára menni, akkor már bemehetnék egy plázába tömörögni, de, ha mégis, a posta fizesse nekem a kiszállítást, ha már én caplatok helyettük és nem, annyira tényleg nem fontos, hogy a covidosok közt ácsorogjak valamiért, amit talán ki sem küldtek, nem is volt raktáron,
    emagnak mennyire lehet fontos, ha ennyire beleszakadnak?), aha.
    Tehát, úgy működik, hogy vannak csomagbázisok, kint a prérin, dűlő utakon, ahová nincs bemászkálás, ha lenne, te akkor sem turkálhatnál
    a cuccok közt. A csomagbázis békeidőben is elérhetetlen, most végképp (egyébként sem publikus a száma, nekem tök véletlen van meg, de soha nem veszik fel). Vannak "kisposták" (ahová nem kerülhetne, ha nem direkt oda kérted, de sokszor, akkor sem), na, ha oda került valami, akkor azt kerestetni kell (>főpostával, bázissal, stb. mint nemrég, csak, akkor még kommunikáltak), a keresés most tudod mennyire elérhető... Van a kerületi főposta, ahol, ha szerencséd van felveszi a diszpécser, aki semmit nem tud a nyitvatartáson kívül, van 2-3 küldeményelosztó (a tétel elbírálásától függően, ami ??? azt csak az emag tudja), na ott pláne nem veszik fel a telót. Ha bemész, akkor sem fogják neked áttúrni, mert karnyújtásnál messzebb nem nyúl érte és hátul rohad a raktárban, de lehet, hogy ott sincs, előfordulhat, hogy ott van és a rendszerben nincs benne, vagy fordítva, lehet, hogy épp rajta tipor az egyik rakodó, vagy bezuhant a raklapok mögé: megjártam párszor. :K Van még egy kód szerinti csomag kerestető valahol az éterben, de az jobbára külföldi, elbarmolt küldeményekkel foglalkozik, nem kell írnom mennyire veszik fel két héttel karácsony előtt ugye?

    Alvállalkozók: minden esetre eddig megbízhatóbbak az emagnál, szintén "románból", érdekes, hogy nekik sikerült a lehetetlen. :U
    Számlával (full román :D )! Amit az emag elég alacsony hatásfokon produkál, ahogy olvasom.

    "Mai napig a régi rendszerből, vagy annak letéteményesei, esetleg újonnan unokái ott vannak, illetve szeretnének már lenni...mai napig nem fejeződött be teljesen a rendszerváltás..."
    De, befejeződött, ez ilyen, mindig ugyanazoknak a pereputtya, a korábbi hatalmi elit menti át magát, aki fent volt, fent is marad. Már kb. az összes közéleti figuráról kiderült, hogy korábbi pártfunkci volt, vagy fia, unokája, veje, menye, cimbije, padtársa, stb. Van, olyan jóember, akinek nagypapija még nyilas, apja "ávós", ő meg polgi és nem az egyetlen.
    De a csomagok kihordásáért nem ő a hunyó.

    "Nocsak egy úr a jövőből " talán a múltból, a hideg háború volt a 3. ember!, amit jó szokásunkhoz híven, megint a vesztes oldalon buktuk el,

    a nemzeti vagyonnal és az ország jövőjével együtt. :(((

Új hozzászólás Aktív témák