Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92888064

    törölt tag

    sziasztok!

    haverom panaszkodik, hogy június 1. óta nem megy a játék a töltő képernyőn túl. pár perc után arra panaszkodik a játék, hogy kevés a memória. elvileg volt egy patch elsején, és elfogyott az ssd-n a szabad terület. közben dobtam a gépébe még egy ssd-t, illetve átpakoltam pár játékot, hogy a c:-n is legyen bőven hely. ezek után többször újratelepítette a játékot, de továbbra is a töltőképernyőnél megáll. vga drivert frissítettem, swap file-t is bővítettem teszt erejéig 20 gigára automatikus helyett.
    a gépe: i5-750 @3,3ghz, 8gb ram, gtx 760/660 keverék (1152, 192bit, 1,5gb).
    gugliztam pár kört, és átnéztem az itteni hsz-eket pár napja elsejétől kezdve, de nem lettem okosabb.
    elseje előtt egy ideig csak levett grafikával tálcán játszott a játékkal (lovakat nevelt talán) diablo 3 közben.
    ha valakinek van valami tippje, akkor azt előre is köszönöm haver nevében:R

    [ Szerkesztve ]

  • #92888064

    törölt tag

    válasz mikromanus #331 üzenetére

    júni 1. előtt futtatta a két játékot egyszerre, és nem volt gond. elseje óta külön sem indul a bdo (csak külön próbáltam). c-re van telepítve a játék, és csináltam ezen felül 40 giga szabad helyet. swap fájllal is játszottam, ide-oda pakoltam a két ssd-n. menübe be tud lépni, szervert és karaktert is tud választani, de a töltés vége fele megáll a történet. ha egy ideig hagyjuk a gépet, akkor elfogyott a memória hibaüzenet fogadja 20 gb-os swap file mellett is.
    néztem feladatkezelőben a memóriahasználatot a hibaüzenet után, azért is emeltem meg a swap file méretét.
    külföldi fórumon 4 giga ramot írtak minimumnak, így 8 gb ram meg 20 gb-os swap fájllal nem kéne összetojnia magát.
    no mindegy, akkor új rendszer lesz ebből. köszi a tippeket:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák