Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sfdrakex

    nagyúr

    válasz CPT.Pirk #8836 üzenetére

    2.2 es utorrentel nyomod? Arról én visszatértem a 2.0.4 re, nekem úgy tűnt hogy sűrűbben csinál szétkapcsolásokat a torrenteknél mint eddig bármelyik verzió, nem éreztem jónak, bár ilyen gép lezabálást nem csinált.

    Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

  • rt06

    veterán

    válasz CPT.Pirk #8836 üzenetére

    "A vinyónak meg van 16Mb átmeneti tárolója, onnan már rendezett formában kerül a tányérra az adat, amin gyakran csinálok töredezettség mentesítést is, szal a fej ugrálást sem hiszem, hogy ekkora mértékben kihatna mindenre."

    ez nem egeszen igy mukodik torrent (es hasonlok, pl dc eseteben), mivel a file-ok szeletekre vannak bontva, melyekbol egy idoben tobbet is olvashatsz, irhatsz
    peldaul van egy allomanyod, legyen mondjuk egy cd-nyi meretben, 256kB-os szeletmerettel, ez 2800 szelet

    tegyuk fel toltesz 10 seeder-tol, toled pedig tolt 10 masik leecher, ez osszeen 20 kapcsolat (ami kevesnek is mondhato), es megeshet, hogy 20 kulonbozo szeletrol van szo (de legalabb 11, mivel egy szeletet tobben is tolthetnek toled, viszont te egy szeletet egyszerre legfeljebb egy helyrol tolthetsz, ha jol tudom)
    van tehat 20 kapcsolatod, mely a lemez 10 pontjarol olvas, es 10 masik pontjara ir, s ezen sajnos a toredezettsegmentesites semmit, a cache pedig csak minimalisan segit: a fej ugyanugy ugral ossze-vissza, max a sorrendet lehet javitani, de nem tudom, mezei sata disk-ek mennyire kepesek erre (sas lemezek okosabbak, de az nem a torrentezo homeuser penztarcajahoz van szabva

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák