Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz csaba951 #2283 üzenetére

    Trasferring BTC to Guarantor
    fee: 0%
    from what: electronic money
    how long: in 1 hour
    Details

    Ok, megvan! https://wmx.webmoney.ru/-n belépsz. Bal oldalon a Funding menüpontban lehet legyártani azt a BTC address-t amire fogadni lehet a BTC-ket. Alatta a Withdrawal menüpontban pedig meg lehet adni a saját (külső) BTC számlaszámot. Király! :C

    A WebMoney Light-ban meg a szokásos exchange menüpontban lehet WMZ->WMX vagy WMX->WMZ váltást csinálni. Előbb rosszul írtam, nem 0,2 hanem 0,8% a free. De szerintem ez még mindig bőven jó.

    (#2280) Penge_4
    Erre a kérdésre csak később tudok válaszolni. Most egy Formal passport-ről bejönnek a megfelelő oldalak. Szerintem menni fog Alias Passport-el is.(limitek)

    Transaction limits with SMS or ENUM-confirmation of transactions enabled:
    Passport type: alias and formal
    WMZ
    Monthly Limit 3000 - USD
    Weekly Limit - 1500 USD
    Daily Limit - 600 USD
    24-hours’ Limit - 600 USD

    Hm. Mondjuk BTC esetén ez nem is olyan sok, viszont eddig (sima webshop-os) vásárlásra több mint elég volt nekem. :(

    (#2282) bolbatiku
    Nagyjából az OTP Bank valuta eladási árának közelében szoktak váltani HUF->USD-ra. Nincs jelentősebb eltérés. Viszont nincs sok választási lehetőséged, az összes többi feltöltési mód csak akkor elérhető ha Oroszországban tartózkodsz (de ott aztán van belőle rengeteg féle).

    Igen, kell hozzá egy mobil telefonszám, de szerencsére jó a magyar is, nem kell orosz mobilnak lennie! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák