Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Katawa Shoujo - Lilly route major spoiler ahead

    [SPOILER]
    Csak nem bírtam magammal és belekezdtem a Lilly route-ba megint. Találtam egy olyan opciót, hogy skip mode, ami végigpörgeti az összes, már szerepelt szöveget. Egyedül a választási lehetőségeknél áll meg, utána megint be kell kapcsolni. Olyan helyen nem használható, ami még nem szerepelt. Mindössze negyed óra (15 perc, pontosan) alatt eljutottam a Lilly route végéhez és megijedtem, hogy megint a neutral endinget sikerült kihozni a puska ellenére... Aztán utána azon kapjuk magunkat, hogy Hisao azon agyal, hogy mekkora barom, amiért nem értette meg igazán Lillyt és hagyta elmenni. Természetesen utána rushol, aminek a vége az lesz, hogy kap még egy szívrohamot, Hisao magányosan ébred napok múlva a kórházban, a sztori átvált depisebb hangulatra (monológok, zene)... aztán egyszer csak arra ébred fel, hogy hallja annak a zenedoboznak a dallamát, amit Lillynek adott. Na én ekkor kezdtem el sírni, mert meghatóra sikerült, na.
    [/SPOILER]

    11/10, A+++, ☆☆☆☆☆, SSS

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák