Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    Közben megtaláltam a teljes gráfot, szerintem nekem Lilly route-on a neutral ending sikerült, csak mert egy helyen (Prelude) rossz választ adtam meg :O Kiütközött az angoltudásom hiánya, hogy nem gondoltam bele tizedmásodperc erejéig sem, hogy milyen negatív jelentése van a 'Wave her off'-nak... A Lilly route-os utolsó mentett állásom pedig utána van :( Muszáj látnom a good endinget! Picsába, darálhatom le az egészet (már fáj a kezem előre csak az Act 1 végigtekerésétől is :DDD).

    Emi route-on 7:17-nél van utolsó mentés, Definitionsnél.

    #87: angolsággal azért kéne legyen kevés kivetnivaló, mert az öt íróból három anyanyelvű angol (kettő ausztál, egy usák), egy anonim, egy pedig nem adott meg Twitteren lakhelyet. Persze anglisztikás ismerősöm is megjegyezte, hogy kissé furcsa... talán ez az ausztrál angol vagy nem tudom :DDD

    Szerencsére nagyon nem kell papírra irogatni semmit sem, mert ott vannak a pipák a választási lehetőségeknél, ami volt már.

    Menübe meg nem méri, ellenben ha csak alt+tabbal átugrok a netes szótárra, akkor ketyeghet még tovább.

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák