Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Y72 #20 üzenetére

    Ez, hogy kinek, mi átláthatatlan, meglehetősen szubjektív dolog. Egy bizonyos bonyolultsági szint fölött minden tanulást, megszokást igényel.

    Ezen a track összehasonlításon nem tudom mit értesz. A nyomvonalat szeretnéd összehasonlítani? Ilyet tényleg nem tud a rendszer, de akkor őszintén érdekelne, hogy melyik másik tudja. Egy dolgot adok. A TCX / GPX export fájóan hiányzik a telefonos app-nól.
    Mivel azonban az ilyet (útvonal tervezés, track-ek "analizálása) - én legalábbis - PC-n csinálom, ezért számomra nem gond, de mint írtam, ezt "adom".

    Pontosság: partalan lenne a vita, ha azt mondanám, hogy nincs igazad, mert nem tudnám bizonyítani az állításomat, ahogy te sem a sajátodat. Azért a Garmin-ok mindenképp a pontosabb órák közé tartoznak. Náluk is van jobban, és kevésbé jól sikerült modellek (ilyen szempontból is).
    " ... vo2 max csak parasztvakítás." - ezt viszont (mégis) cáfolnám. Ha valaki jól, és rendesen használja, akkor nagyon-nagyon közeli értéket lehet vele mérni. Ezzel kapcsolatban nem egy YT-s review-t láttam. Erre mondhatod azt, hogy kamu, meg (le)fizetett emberek, csak akkor mellé kellene tegyél egy saját VO2 Max mérést. Esetleg van ilyened?
    Nem vagyok szakértő (→ tévedés jogát fenntartom), de azért csak ott működik, mert normális esetben is futással mérik a VO2 Max-ot. Szóval ne várd azt, hogy majd teniszezés vagy úszás közben mér majd neked az óra VO2 Max-ot.

    "Egy dologra jó a garmin ... " - szerintem többre, de tiszteletdben tartom a véleményed :R

    " ... nem ér egy óra 260k-t." - na, ezen megint nem fogunk összeveszni. Ha olvastad az itteni korábbi hozzászólásaimat, akkor láthattad, hogy ettől az új verziótól és az árától én sem vagyok elragadtatva. Vagyis egy 255 Music-ot, - pláne a "simát", - 100× jobb vételnek (úgy, hogy azok sem épp olcsó órák) tartom.

Új hozzászólás Aktív témák