Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kár a technikai problémákért... nem tudom mikor fognak végre normálisan tesztelni és inkább nem kiadni egy platformra egy játékot, ha legalább a minimális futási problémák nincsennek megoldva.

    Ezt leszámítva szerintemis nagyon jó játék, csak ez a probléma rossz fényt vet rá, és nem fog "akkorát menni" a piacon emiatt... :(

    Én PS5-ön toltam végig hétvégén, semmi problémám nem volt vele szinte szerencsére, így nem igazán vett le az értékéből.
    Szerintem is a legnagyobb "hiba", hogy a végére a hangulat meg a sztori picit kifárad és megkopik.
    Jól indul és nagyon lassan egyre "romlik" ezen a téren. :)
    A vége bossfight az meg egyenesen szerintem belerondít ezzel a "nehézséggel". Szerintem ez pont nem az a játék, ahol ezt a fajta bossfight-ot el kellett sütni.
    De azért 1 óra szentségelés után meglett "nagy nehezen" (minimum nehézségen) azis. :D

    Ezt leszámítva a többi tényleg brutál jó, olyan, mint egy mozi. Hangok, látvány, animációk minden más szuper. :)

    És azzal sem értek egyet a kritikákban hogy ez egy DS másolás. Kb a játék megoldásainak és ötleteinek a 30-40%-a max lehet onnan ihletve (és szerintem sokat mondtam ígyis), és még kevesebb a konkrét teljes hasonlóság.

    Számomra amúgy az a jó játék ismérve, hogy mikor vége van, még folytatnám ezerrel, és még utána napokon is néha ezen jár az eszem, hogy "kívánnám" :D.
    Szóval egy újra végigjátszás lesz ebből szerintem. És ezt a mércét megütötte bőven a játék.
    Alig várom hogyan viszik tovább, mert szerintem a befejezés arra utal, hogy a Season Pass-ban kapni fogunk még (remélem) pár folytatás küldit.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

  • válasz Bad Pritt #57 üzenetére

    De gondolom akkor ez úgy megy csak, ha betárazol előtte akkupakkból... mert amúgy esélytelen ennyit ilyengyorsan dobálgatni egymás után. :D

    Amúgy lehet ezis egy jó stratégia... :K

    Én szerencsére betáraztam előtte a shopból lőszert, mert éreztem hogy a vége felé vagyok és valami bossfight jön... nagyon az jött le a dolgok irányából. Jól is éreztem, de azt hogy ekkora szopatás lesz, azt nem.
    Nekem az első pisztoly alternatív tüzelése, meg a géppityu jött be a végén. Ahogy nézem az a lényeg hogy a megfelelő időben gyorsan nagy damage-t vigyél be a fejére, aztán intézd el a piciket utána gyorsan valahogy, elkerülve Ferris csapásait, ez ismétlődik párszor... és akkor igen, "relative hamar" megvan. :D

    De lehet második játszásra kipróbálom majd a te módszered, jól hangzik. :K

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

  • válasz Lacielvtárs #61 üzenetére

    Nekem se, elég kihívás a sok zombi, nem kell még a feles járkálás kutatkodás... bár szerintem be lehet nézni ígyis pár path, mert tényleg nincs minden az orrunk elé téve. Én pl egy voice recordot legalább így misseltem, és nincs meg. Mert valahol egyik irányba mentem, és onnan már nem lehetett visszamenni a másik irányba. :( :D

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák