Új hozzászólás Aktív témák

  • Kár a technikai problémákért... nem tudom mikor fognak végre normálisan tesztelni és inkább nem kiadni egy platformra egy játékot, ha legalább a minimális futási problémák nincsennek megoldva.

    Ezt leszámítva szerintemis nagyon jó játék, csak ez a probléma rossz fényt vet rá, és nem fog "akkorát menni" a piacon emiatt... :(

    Én PS5-ön toltam végig hétvégén, semmi problémám nem volt vele szinte szerencsére, így nem igazán vett le az értékéből.
    Szerintem is a legnagyobb "hiba", hogy a végére a hangulat meg a sztori picit kifárad és megkopik.
    Jól indul és nagyon lassan egyre "romlik" ezen a téren. :)
    A vége bossfight az meg egyenesen szerintem belerondít ezzel a "nehézséggel". Szerintem ez pont nem az a játék, ahol ezt a fajta bossfight-ot el kellett sütni.
    De azért 1 óra szentségelés után meglett "nagy nehezen" (minimum nehézségen) azis. :D

    Ezt leszámítva a többi tényleg brutál jó, olyan, mint egy mozi. Hangok, látvány, animációk minden más szuper. :)

    És azzal sem értek egyet a kritikákban hogy ez egy DS másolás. Kb a játék megoldásainak és ötleteinek a 30-40%-a max lehet onnan ihletve (és szerintem sokat mondtam ígyis), és még kevesebb a konkrét teljes hasonlóság.

    Számomra amúgy az a jó játék ismérve, hogy mikor vége van, még folytatnám ezerrel, és még utána napokon is néha ezen jár az eszem, hogy "kívánnám" :D.
    Szóval egy újra végigjátszás lesz ebből szerintem. És ezt a mércét megütötte bőven a játék.
    Alig várom hogyan viszik tovább, mert szerintem a befejezés arra utal, hogy a Season Pass-ban kapni fogunk még (remélem) pár folytatás küldit.

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák