Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz HSM #94232 üzenetére

    Olvasd el ujra.

    Sass, neked is ajánlom, ezzel kiegeszitve:

    Nem, ez nem az én procim, nem az én gépem. Több mint fél éve megy és stabil minden videovago szoftvere es jateka alatt. Ez, ami nalam is stabil volt.
    Az en lapjaim kozul 2 hibas volt, visszakaptam a penzt, ha jo lett volna, nem adta volna vissza magyar kisker elhiheted, angliabol vett SoC az lehet mas kategoria, de azt is zokszo nelkül fizették vissza...
    Mindegyik lapom 3 db procival teszteltem le és 3 db Quad KIT memoriaval, amibol az egyik volt az enyem es hibatlanul megy woros-nél. Procimról se írt egy rossz szót se, aki megvette, nem tudom ezek után mit nem lehet érteni. BTW. a CPU+Ram kombom pedig 2 lapban lett kiprobalva, azokban szinten mentek.

    Ennyire stabil: 3907-től lehet olvasgatni. És ez csak ~20 h.sz. Nagyon nagyon kevés embernek stabil nem alapon használva. BMW001 is megküzdött vele, de mégis 6700k-ra megy. Okoska, leírta, hogy nem volt annyira jo a lapja, nem véletlen, türelmetlenek voltatok. Normális gyártónál hamar megoldottak mindent.
    Meg kéne próbálni újra, amiről Habugi beszél, arról beszélek én is, ez kb. olyan langyi tőletek, mintha nem látattok volna direktséget jobb MHz/CL arány-tól és arról vitatkoznánk.
    Én elfogadom, hogy jó a forrasztott kupak, ez igaz is, de arányaiban a Skylake ragasztva is jobban hűthető, mint a Haswell-E, sima Haswell-nél nagy volt a szórás, nehezen volt hűthető. Illetve jó a több szál, specifikusan használva, na ez az amit itt senki se használ.

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák