Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Just_Reboot

    addikt

    válasz Jakuskacsa #77385 üzenetére

    Én is azon neteznék, de nincs mindig kedvem maggamal hurcolni egy laptopot vagy egy tabot. Egy 5,5-6"-os telefon bőven elég.

  • HSM

    félisten

    válasz Jakuskacsa #77385 üzenetére

    Az okostelefon pontosan olyan, mint a tablet, csak van egy plusz alkalmazás, amit "telefon" néven kell keresni. :C
    Jó dolog a személyes felkeresés, de praktikusabb előbb telefonálni, mint potyára nyomogatni a csengőt. :DDD

    (#77386) Justreboot: Köszi a tippet, jó topik. Magam is nézegettem, de nem igazán találtam fogamra való telefont. Ami most leginkább tetszene, az talán a Sony új Z5-öse, de amíg nem feleződik el az ára, addig szóba sem jöhet. :)

    (#77387) Justreboot: Én így vagyok a 4"-os telóval is. Ha nincs kedvem bekapcsolni a gépet, mert valami apóság eszembe jut, akkor meg tudom nézni róla. Vagy e-maileket, Prohardvert, FB-ot... Hasznos sokszor. :K

    (#77388) stratova: Ha megnézed,a mai 4,5" körüli "mini" telók éppen akkorák, mint a régi 4"-osak. ;) Pont ezért, hogy nagyjából átérd egykézzel. :K
    Jó dolog ez az egykezezés, de ha sokat használod, inkább kellene a nagyobb kijelző. Ami amúgy nagyjából jól használható továbbra is egykézzel, csak néhány művelethez kell tornászkodni, ha pl. a kijelző túlsó sarkába kell mindenáron pöttyinteni.
    A 4" az már pont használható, de épp egy picit nyomorgós. Sokkal jobb pl. egy PDF-et vagy weblapot olvasni egy 4,5-5"-os kijelzőn. Sajnos nagyobb a különbség, mint amit a számok sugallnak magukban.

    Az új android nekem teljesen kimaradt, a P-re a legfrisebb gyári rendszer a 4.1.2, azzal használom.

    (#77393) MrM94: Nyugi, többszáz lóerővel a motorház alatt is vannak balf@szok. :R

    (#77395) DR|FTK|NG: Meglepően erős az i7-2620M+a gyári HD3000 IGP. :K Persze, csodát nem szabad várni, de igencsak kellemes előrelépés a teljesen totálisan csődtömeg elődeihez képest.
    A proci bitang gyors benne, és takarékos. Akksi 9 cellás gyári, 4-7 órát zokszó nélkül elmegy, SSD+8GB ram van benne.
    Ha gondolod, nézhetek rajta pár tesztet, mit tud az IGP. :R
    Hát, én abban a "szerencsés" helyzetben vagyok, hogy utazás közben ha olvasok/kijelzőt nézek vagy bármi hasonlót, rövid időn belül minden bajom lesz, így ez nálam pipa. :D

    (#77399) MrM94: Csak őt ne... :O

Új hozzászólás Aktív témák