Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz Yeffy #14262 üzenetére

    A Dell felé hajlok én is, viszont az ára nekem jelenleg picit túllépi a keretet.
    59-ért van új, 55ért pedig használt (kicsit húzós szerintem...)
    Az én keretem meg ~45. Tudom nem sok az a +10e, de most nekem mégos pokolian fájna :(

    Még töprengek egy sort...
    Viszont legalább megvette a srác a monitort. Ideiglenesen kapok "kölcsön" egy 14" -os samu tft -t :DDD
    (4770K@ 4,5 + 7970 GHz és mindez egy 14 -es moncsival...
    hiába, élni tudni kell :DD :DD :DD )

    Hátha karácsony után megjelenik 1-2 használt darab... ki tudja kinek mit hoz a Jézuska?! :F
    Január úgyis uborkaszezon, csóró emberek, türelmetlen eladók... nah meg rengeteg bolti akció.
    Hátha belefutnék egy jó Dell -be. :F :B

    Más:
    Csatlakozok a nem alvó, fáradt userekhez.
    Szombat reggel felkeltem, egész nap karécsonyi "shopping" este meg meló.
    Tegnap shopping round 2, csak most épp anyósomékat hurcolásztam, ne gyalog // busszal hurcolássza a nagy családi ebédhezvalót, és a változatosság kedvéért az éjjel is dolgoztam.
    Reggel haza, takarítottam egy kicsit, elvittem a monitort, most estem haza.
    Takarítás folyt köv. 6ra irány a "zasszonyért", hátha gyakorlunk egy kis lepedőakrobatikát :B
    És mivel a változatosság gyönyörködtet, éjjel megint meló.
    Holnap 24-e, kizárt az alvás. Még egy sor takarítás, kis konyhai segítség, fadíszités, vacsora, és a végén az elmaradhatatlan éjszakai meló. Imádkozok h. 25én reggel ágynak eshessek. :O

    Akárhogy is számolom több mint 4 nap talpon az "előrejelzés". És már most kezdem érezni h. nem vagyok a toppon. :(((
    Ilyen utóljára megboldogult egyetemista korszakomban csináltam, a vizsgaidőSUCK -ban :DDD

    Ugye mindenki együtt érez velem? :DDD

    Ide kapcsolódó vicc:
    Miért üröl a drogos a télpaónak?!
    - Mert már csak 2-t kell aludnia karácsonyig :DDD

    Félreértés ne essék, max kv meg energiaital, de igyekszem megmaradni a napi 2-3 kv szintjén. Bár húzós lesz :O

    [ Szerkesztve ]

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz Yeffy #14262 üzenetére

    Nekem 22" IPS LG van, és semi baja, gyönyörű a képe. Nem profi felhasználásra kell, úgyhogy nem adnék ki plusz pénzt a dell-re.
    Ha majd csere lesz, akkor egy 27" Yamakasi lesz sztem.

Új hozzászólás Aktív témák