Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsivaagoo

    őstag

    válasz Shokkolo #14222 üzenetére

    Na, az én pályázatom is cifra a 3rd level helyre.

    Ketten vagyunk a 2nd level csapatban alapító tagok. A másik alapító nem pályázott.
    2 hely van meghirdetve és velem együtt 2-nél több pályázat érkezett. Van a csapatban 2 db "leggyengébb láncszem", a többi meg kopasz. :D

    Szóval erősen valószínű, hogy a két "leggyengébb láncszem" is beadta a pályázatot. :D

    --

    Pénteken csináltam enginering+ melót, ugyanis Limában (Peru) bepusztult egy szerver (az egyetlen ottani szerver a nemzetközi repülőtéren). Először a RAID tömböt kellett életre rugdosni. Bárki más a helyemben a magától értetődő választ nyomta volna a RAID kontroller üzenetére. Nem azt kell! :D
    Aztán a szerver boot közben közölte, hogy "local DS database inconsistency detected". Ilyenkor szokott jönni a "térdre, imához elvtársak, mert Disaster Recovery-vel fogunk szopni egy hétig".

    local DS database = Novell NDS címtárszolgáltatás. Ha nincs címtár, akkor nincs authentication, olyan ez, mint amikor egy Windows szerveren az AD fogja magát és megpusztul, a Domain Controller pedig szolidaritásból ugrik egy tripla leszúrt szeppukut a szekrény tetejéről.

    A "Repair" állandóan FAILED. ( A process szerinti módszerrel, amit a német 3rd level + enginering is használni szokott.) Na, gondoltam, körül nézünk a nem reklámozott lehetőségek között is és a 24 év tapasztalata alapján azt alkalmazzuk, amiről érezzük a vizeletünk alapján, hogy van esély a sikerre.
    1,5 óra szenvedés után bejött. Local DS database repaired, szinkronizációt is sikerült beindítani a Master Replica szerverrel.

    És voltam olyan köcsög, hogy ticketet nem nyitottam - minek, hiszen már működik, van ismét Check In , beszálló kártya nyomtatás , stb. - de ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍMÉÉÉÉÉÉÉÉLET , aztatat írtam. 2nd + 3rd level + német 3rd level + enginering, + manágerek, + döntéshozók -nak, hogy ismételten megcsináltam a lehetetlent és ÍME így kell. :D

    Na várom a jan. 15.-t, hogy mi lesz a pályázat eredménye és jöhet a 2. fordulós dumaparty a sorban következő nagyfőnökkel. :D

    Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

Új hozzászólás Aktív témák