Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz #Morcosmedve #102716 üzenetére

    Demilyenjóvolt.. ;]

    (#102715) hackeeeee:

    WQHD-ban az ígyis downsampling.. :D

    (#102714) stratova:

    Rálelvén egy korábbi postodra sárkányuram..( :B ), a "joy"-nak kutya baja így ~10év távlatából sem, amivel problémáim kezdenek lenni az az akksi, az utángyártottak nem adják az érzést.. :( :(((

    Szabályszerűen vadászom hozzá az új akksikat.

    (#102717) miklosss2012:

    De apánk, ebben neked teljesen igazad van, mondtam tegnap is, így logikus de ha úgy tetszik ez az elmélet.
    Mondom a gyakorlatot.., tavaly az utolsó negyedévben vettem a Sapphire 390X-et (ami ugye tekinthető a Radeonos EVGA-nak is..) úgy, hogy egy normálisabb 980as ~30K-val volt drágább..
    Most érted.., miről is beszélünk, oké tudom magyar árak deee..., szóval miben jobb a 980?
    Egy olyan ami 1500 fölé boostol lazán kajál annyit mint a 390X, amit mellesleg láttad hova vissza lehet feszelni probléma nélkül, 1200-on pedig büntet.

    Hol itt a logika? Miért marad ki az újabb tesztek nagy részéből a 980? :F

    970 ugyan ez, KékÖrdög pénzt kapott vissza a 390 mellé miután az övé megdöglött..!!! :C

    Nincs ilyen, itt nincs logika, egy fanatizált vásárló réteg utolsó utáni jellemzőjének sem fér be a logika.
    Ennek vége van, erre mondtam neked azt, hogy kijöhet az AMD bármilyen kártyával aka Vega.., lehet majd bármilyen jó, még legalább 1-2gen-en keresztül tartaniuk kell a szintet, sőt akár gyorsabbnak is lenni ahhoz, hogy azoknak a szemét kinyissák, akik sötétben érzik jól magukat mert az első nekifutás az rohadtul kevés lesz, mindegy milyen lesz a hardver maga.. :(

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák