Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz SP4C3 #80875 üzenetére

    Nincs olyan hogy legjobb, ebbe kár belemenni bárkivel szerintem. :N

    Az hogy éppen melyik hol tart és miért az teljesen változó, hogy éppen X-Y miért jó vagy miért nem az. Az egyik lehet valamiben jó/jobb/gyorsabb, más területen pedig rossz/rosszabb/lassabb.

    Én csak annyit mondtam hogy cirka 6éve folyamatosan használom és vírusom az még nem volt és/vagy nem vette(m) észre de ha ez meg is történt akkor az egy elég nudli vírus volt mondhatom.
    Napi szinten előttem van többször a Process Explorer, ismerem a gépen éppen futó alkalmazások 85%-át, mi mennyire terhel, mi bonyolít adatforgalmat és mi nem, sorolhatnám. Szóval lehet hogy csak nem vettem észre hogy vírusos vagyok, csak akkor azok nem vírusok voltak.. :DDD

    Tőlem egészen nyugodtan el lehet menni odáig/alászállni is akár, hogy azért nem jó/kimondottan rossz az Avast mert pl narancssárga és az a szín az hóhó, mert a Panda/bármi más az színesebb ( ;] ), mosom kezeimet de nem érdekel mert aki abban a hitben él hogy a 6évnyi Avast XP-vel versenyre tud kelni az vagy agyilag sündisznó vagy engem néz annak. :B :R
    Ugye dumáltunk már róla, mindkettőnknek becsípődése a HW-k alatt/mögöt lévő softveres háttér, 0% sallang, automatikusan induló hót felesleges szarok, tiszta karbantartott registry, hót felesleges Win7 szolgáltatások kilövése sorolhatnám.., szóval ha a mi igényszintünk mellett túlél vagy megfelel valami hosszabb ideig az achievement.. ;)

    Ellenben egy szóval sem írtam/állítottam sehol hogy a legjobb, a tapasztalataimat írtam le.
    A videóért egyébként nagyon kár volt szerintem, szeretek trollfacel leülni NOD-os és egyéb gépek elé.. :DDD Najó ez így nem teljesen igaz mert elég hamar káromkodni kezdek egy-két vírusirtótól, szóval hamar elvész a káröröm.

    (#80876) CJ4567:

    Kösz, megnézem! :)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák