Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Malibutomi #60867 üzenetére

    Második napja hivatalos oprendszer az első dedikált VGA driverrel, end of story. :K

    DX Human Revolution közben vettem észre tán 4 napja, hogy ha Firefox megy közben amiben YT ablak is nyitva van, akkor 1200 helyett 850en brummog a VGA.
    Firefox becsuk, hopp 1200, na mondom próba, Chrome/azonos YT videok betölt.., maradt 1200.
    Megfejtenem nem sikerült, tanulság viszont levonva/alkalmazva.. :D

    Nevezett játékot egyébként kb 5.-jére vittem végig, ajánlom mindenkinek aki még mindig nem próbálta! :K

    Hivatalos trailer: [link]
    Fan movie: [link]

    Klasszikus régivágású offline FPS, anno az Eidos visszaadva vele a PC Gamingbe vetett hitem a sok tömeggyártott egyszerűsített hulladék után..!
    Kegyetlen jó harcrendszer, kegyetlen jó történet/story, kegyetlen jó zene!! :C

    Alakítható a történet alakulása, többfajta stílusban végig lehet vinni, rambo/terminátor, stealth, hackerként, van inventory és fegyver upgrade..
    Szenzációsan jó/eltalált az atmoszféra, a grafika elmegy, a gépem kb 1/4-ét használja, maxon 1440p-ben 100+FPS, szóval még csak nem is gépigényes. Igazi must have kategória, Steamen fillérekért beszerezhető a Directors Cut verzió 1-1 akció alkalmával.

    Nemsokára jön a következő rész, már csak ezért is érdemes képbe kerülni a storyt illetőleg.
    Nagyon remélem az EIDOS tartja magát és ezt a vonalat, gyakorlatilag az árral szemben úszva.. :U

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák